Loading...
tr usd
USD
0.08%
Amerikan Doları
27,14 TRY
tr euro
EURO
0.11%
Euro
28,93 TRY
tr eur-usd
EURO/USD
-0.13%
Euro Amerikan Doları
1,06 TRY
bist-100
BIST
0.48%
Bist 100
8.039,18 TRY
usd gau
Petrol
0.57%
Brent Petrol
93,83 USD
gau
GR. ALTIN
0.38%
Gram Altın
1.680,90 TRY
tr btc
BTC
-0.01%
Bitcoin
728.373,44 TRY

Temel Karamollaoğlu: Bırakın uyuşturucuyu sokak köpekleriyle bile mücadelede aciz kaldılar

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, haftalık basın toplantısında konuştu. Karamollaoğlu, “AK Parti güya ülkemizi yeni bir yüzyıla hazırlarken geride bıraktığı tablonun üstünü örtmeye çalışıyor” dedi.

“Bırakın uyuşturucuyla mücadeleyi, sokak sokak köpekleriyle bile mücadelede aciz kaldılar” diyerek İçişleri Bakanlığı’nın açıkladığı verilere dikkat çeken Saadet liderinin sözleri şu şekilde;

“Allah akıl fikir versin”

AK Parti güya ülkemizi yeni bir yüzyıla hazırlarken geride bıraktığı tablonun üstünü örtmeye çalışıyor. Şehrin kenar mahallelerinde, yoksulluğun ve eğitimsizliğin girdabına düşmüş gençlerimiz uyuşturucu bataklığında boğuşuyor maalesef. İçişleri Bakanı haftada, günde ne kadar uyuşturucu satıcısını yakaladıklarını ilan ederek bir başarı tablosu ortaya koymaya çalışıyor, Allah akıl fikir versin, bu kadar yüksek rakamlar sizin bu meseleyi yürütemediğinizin en açık delili.

Binlerce uyuşturucu, satıcısı yakalanmış, bu ne demek? Yakalayamadınız daha ne kadar fazla uyuşturucu kaçakçısı var? Bu manaya gelir bu ya, bunu idraktan bile acizler. Sen ne kadarını yakaladığın değil! Uyuşturucu kullanımını azaltıp azaltamadığın ortadan kaldırıp kaldıramadığın önemli, önce bunu idrak et. Kendi sözü kendi ayağına dolaşıyor.

“Sokak köpekleriyle bile mücadele aciz kaldılar”

Öyle bir hale geldik ki sokak köpeklerini bile artık engelleyemiyorlar. Ülkenin başına dert oldu. Çocuklar sabah erken saatlerinde eğer yakındaki bir okula gideceklerse, endişe içinde gidiyorlar. Bırakın demin söylediğim gibi uyuşturucuyla mücadeleyi sokak sokak köpekleriyle bile mücadelede aciz kaldılar.

kaynak: Tv5

Temel Karamollaoğlu: Bırakın uyuşturucuyu sokak köpekleriyle bile mücadelede aciz kaldılar
Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!