Loading...
tr usd
USD
0.17%
Amerikan Doları
32,27 TRY
tr euro
EURO
0.2%
Euro
34,91 TRY
tr eur-usd
EURO/USD
-0.09%
Euro Amerikan Doları
1,08 TRY
bist-100
BIST
0%
Bist 100
10.479,16 TRY
usd gau
Petrol
-0.19%
Brent Petrol
83,27 USD
gau
GR. ALTIN
0.15%
Gram Altın
2.425,16 TRY
tr btc
BTC
0.68%
Bitcoin
2.198.720,04 TRY

18-25 Mart Haftalık Teknik Analiz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

haftalık teknik analiz

Haftalık Teknik Takip Listelerinde yer alan hisse senetleri, dirençler ve Stop-Loss seviyeleri teknik analiz kriterlerine göre seçilmiştir. Liste içerisinden bireysel hisse senedi seçimi yapılması beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Stop-Loss (SL) seviyeleri, hisse senedi belirli bir fiyat seviyesine gerilediğinde yatırımcıların kaybını sınırlamayı hedefleyen teknik analiz kriterlerine göre belirlenmiş satış seviyeleridir.

Hisse senetlerinin performans ölçümünde alış ve satış seviyeleri olarak, mevcut haftanın son işlem günü ile bir önceki haftanın son işlem günü TSİ 17.15 itibarıyla oluşan ağırlıklı ortalama fiyatlar arasındaki değişim kullanılmaktadır. Hızlı fiyat hareketlerinden kaynaklı olarak fiyat seviyeleri değişkenlik gösterebilir.

BIST100 Endeksi’nin alış ve satış seviye hesaplamasında mevcut haftanın son işlem günü ile bir önceki haftanın son işlem günü TSİ 17.15 itibarıyla dakikalık kapanış seviyeleri dikkate alınmaktadır.

Hisse senetleri Haftalık Teknik Takip Listesi’nde eşit olarak ağırlıklandırılmakta olup Liste’nin performansı hisse senetlerinin performanslarının aritmetik ortalamasına eşittir.

Yurt içi piyasalarda oluşan yüksek volatilite ve sağlıksız fiyat oluşumu dolayısıyla bazı haftalarda teknik takip listesi oluşturulmamaktadır.

Piramit Menkul Kıymetler

Halkaarz

18-25 Mart Haftalık Teknik Analiz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!