AFSU 316 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapacak! Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu Personel Alacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından yeni sözleşmeli personel alımı ilanı yayınlandı.

AFSU 316 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı yapacak! En az lise mezunu personel alınacak

Gelen bilgilere göre AFSU bünyesinde çalışacak ve rektörlük ve hastanelerde görevlendirilecek toplamda 316 yeni personel alımı yapılacak. 30 Ocak 2023 tarihinde resmi gazetede yayınlanan rapora göre ilana göre alımlar KPSS puanı ya da KPSS puanı olmaksızın gerçekleşecek.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde sözleşmeli personel olarak görev yapacak kişilerin kontenjan dağılımları da belli oldu. En az lise mezunu olan adaylar başvuru gerçekleştirebilecek.

Lise Mezunu: 11 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 55 Destek Personeli, 6 Büro Personeli, 1 Diğer Sağlık Personeli, 23 Hemşire,

Ön Lisans Mezunu: 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 14 Tekniker, 9 Büro Personeli, 41 Sağlık Teknikeri, 3 Laborant, 1 Diğer Sağlık Personeli

Lisans Mezunu: 15 Büro Personeli, 8 Röntgen Teknisyeni, 1 Psikolog, 9 Fizyoterapist, 4 Eczacı ( KPSS siz ), 4 Diyetisyen, 1 Çocuk Gelişimcisi, 1 Odyolog), 2 Diğer Sağlık Personeli, 80 Hemşire, 6 Tabip ( KPSS siz ) 8 Uzman Tabip ( KPSS siz )

AFSU 316 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı yapacak! Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu Personel Alacak
afsu 316 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak! afyonkarahisar sağlık bilimleri üniversitesi en az lise mezunu personel alacak

Başvuru İçin Aranan Şartlar nelerdir?

Başvuru yapmak isteyen vatandaşların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması kamu haklarında mahrum olmaması görevlerini yerine getirecek bir engelinin bulunmaması gerekiyor. Yapılacak olan güvenlik soruşturmasından başarılı şekilde geçmek askerlik ile ilişkisinin bulunmaması gerekmektedir. Herhangi bir suçtan hükümlü olmamak gerekiyor. AFSU personel alımlarıyla alakalı KPSS şartı olmadan 2022 yılı KPSS için lise birlikte P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden puan almış olmak gerekiyor.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Başvurular ile alakalı detaylar ortaya çıkmaya başladı. En geç 15 gün içerisinde alımların gerçekleşmesi bekleniyor. Başvurular çevrimiçi ortamda yapılacak başvurmak isteyen adaylar https://ekampus.afsu.edu.tr/basvuru/  adresi üzerinden gerekli evrakları hazırladıktan sonra işlemlerini tamamlayabilirler.

Başvuru tarihleri: 30 Ocak – 13 Şubat 2023

 

AFSU 316 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı yapacak! Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu Personel Alacak!
afsu 316 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak! afyonkarahisar sağlık bilimleri üniversitesi en az lise mezunu personel alacak!

Daha fazla okumak için AFSU 316 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapacak! Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu Personel Alacak! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

AFSU 316 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapacak! Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu Personel Alacak!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: