Akbank’ta Emekli Promosyonlarına Zam Geldi! Maaşını Taşıyana 8 Bin 500 TL Yatmaya Başladı! Son Günü Kaçırmayın

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile protokolünü yenileyen Akbank, kasım ayı itibariyle promosyon tutarlarında artışa gitmişti. Yeni yılla birlikte bir promosyon tutarı artışı daha gerçekleştiren Akbank, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesinin yürürlüğe girmesinden hemen önce, emeklilere sağladığı promosyon ve ek avantajlarda artışa gitti.

Emeklilere hem nakit hem de ek promosyon ödeyen Akbank’ta toplam promosyon tutarı mart ayı itibariyle 8 bin 500 TL’ye ulaştı. Promosyonlardan yararlanmanın temel koşulunu üç yıl boyunca bankasından maaş almaya söz vermek olarak belirleyen Akbank, maaş taşıma işlemlerinin internet üzerinden ve e-Devlet aracılığıyla kolayca yapılabileceğini hatırlattı. Peki, Akbank emekli promosyonu ne kadar, kaç TL? İşte güncel tutarlar…

AKBANK’TA NAKİT PROMOSYON 7.000 TL OLDU

Emeklilere özel güncel promosyon tutarlarını duyuran Akbank, emeklilerin maaşına göre promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Bu kapsamda emekli aylığı ya da SGK geliri 3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar olması halinde 4.200 TL promosyon ödeyecek olan Akbank, 3.500 TL ile 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında aylığı olanlara 4.850 TL; 7.500 TL ile 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında aylığı olanlara 6.250 TL; 10.000 TL’nin üzerinde aylığı olanlara ise 7.000 TL promosyon ödeyeceğini duyurdu.

EK PROMOSYON İÇİN 1.500 TL VAAT EDİLDİ

Akbank nakit promosyonun yanı sıra ek promosyon ödemesi de gerçekleştireceğini ifade etti. Buna göre, emekli maaşı kampanyasının devam ettiği 1 ile 31 Mart 2023 tarihleri arasında ilk kez Axess veya Wings kredi kartı başvurusu yapan ve bu kart ile 12 ay boyunca aylık 1.000 TL harcama sözü veren emeklilere, 1.500 TL değerince Chip-Para ödeneceği öğrenildi.

PROMOSYON KAMPANYASI ŞARTLARI BELLİ OLDU

Kampanyası kapsamında birtakım koşullar belirlemiş olan Akbank; ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvurularının kampanya kapsamı dışında olduğunu bildirdi. Harcama sözüne verilecek olan ödülün 1.500 TL olduğunu yineleyen Akbank, ödemenin tek seferlik olduğunu ve her ay tekrar etmeyeceğini bildirdi.

TÜM ŞARTLAR TEK DUYURUDA TOPLANDI

Öte yandan Akbank, yayınladığı duyuru mesajı ile tüm şartlara ilişkin müşterilerine bilgi de verdi. Bu kapsamda hem nakit hem de ek ödemelere ilişkin bilgilendirme yapan Akbank, kampanya tarihini de duyurusu içerisinde bulundurdu. Akbank’ın kampanyasına ilişkin duyurusunda şu ifadeler yer aldı:

“SSK, Bağ-Kur veya Emekli Sandığı emekli maaşınızı 01 Mart – 31 Mart 2023 tarihleri arasında Akbank’a taşıyarak ve 3 yıl boyunca maaşınızı Bankamızdan almayı taahhüt ederek 7.000 TL’ye varan promosyona ek olarak kampanya dönemi içerisinde, ilk kez Axess veya Wings sahibi olacak SGK emeklilerinin 12 ay boyunca tek seferde veya toplamda her ay en az 1.000TL harcama sözüne 1.500TL Chip-Para ile toplamda 8.500 TL ödül fırsatından yararlanabilirsiniz.”

Daha fazla okumak için Akbank’ta Emekli Promosyonlarına Zam Geldi! Maaşını Taşıyana 8 Bin 500 TL Yatmaya Başladı! Son Günü Kaçırmayın ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Akbank’ta Emekli Promosyonlarına Zam Geldi! Maaşını Taşıyana 8 Bin 500 TL Yatmaya Başladı! Son Günü Kaçırmayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: