Bursa Büyükşehir Belediyesi BURSASU Personel Alacak! 2023 Detaylar ve Başvuru Şartları!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi BURSASU Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır? Bursa Büyükşehir Belediyesi yayınlanmış olduğu ilanda farklı meslek gruplarına ait personel alımı yapacak. Başvurular nasıl olacak? Başvuru şartları neler? Kadro dağılımı ve detayları hemen aşağıda görebilirsiniz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi BURSASU Personel Alacak! Detaylar ve Başvuru Şartları

Bursa Jeotermal Enerji Su İnşaat Turizm Madencilik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi tarafından personel alımı ilanı yayınlandı. Alım yapılacak personellerin tamamı Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışacak. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nde personel alımları ile alakalı detayları hemen aşağıda görebilirsiniz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Bursa Büyükşehir Belediyesi‘nde istihdam edecek bir mali işler uzmanı, 2 Forklift operatörü, 2 kalite yöneticisi, bir satış yöneticisi, 2 satış temsilcisi alımı yapılacak başvurularda başladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi BURSASU Personel Alacak! Detaylar ve Başvuru Şartları! 2023
bursa büyükşehir belediyesi bursasu personel alacak! detaylar ve başvuru şartları! 2023

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Gerekli Belgeler

Başvurmak isteyen adaylar Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne müracaat edecekler ve öz geçmiş formu ile birlikte mezuniyet belgesi suretini hazırlamak zorundalar.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Belediyesi Başvurusu

Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına başvuru yapmak isteyen adaylar Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bizzat başvuru gerçekleştirmelidir. 23 Ocak 6 Şubat tarihleri arasında gözede Mahallesi İpek Yolu Bulvarı No 127 Kestel Bursa adresine başvuru gerçekleştirilmektedir. Forklift operatörü kadrosuna başvurmak isteyen adaylar da 25 Ocak tarihine kadar yapabilirler.

2023 yılında belediye bünyesinde alınacak olan personeller ile alakalı gelişmeler ve alım ilanları her zaman sitemizde yayınlanmaktadır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi BURSASU Personel Alacak! Detaylar ve Başvuru Şartları!
bursa büyükşehir belediyesi bursasu personel alacak! detaylar ve başvuru şartları!

Daha fazla okumak için Bursa Büyükşehir Belediyesi BURSASU Personel Alacak! 2023 Detaylar ve Başvuru Şartları! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Bursa Büyükşehir Belediyesi BURSASU Personel Alacak! 2023 Detaylar ve Başvuru Şartları!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: