Cüzdanınızı Kontrol Edin, Bu Bankanın Kartı Varsa Akaryakıt Alışverişlerinde 75 TL İndirim Kazandınız Demektir! Sakın Kaçırmayın

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Bankaların gerçekleştirdiği alışveriş kampanyaları kapsamına her geçen bir yenisi daha eklenmeye başladı. Özellikle de istikrarsız fiyatlar nedeniyle kampanyalarını akaryakıt sektöründe konuşlandırmaya başlamış olan bankalar, müşterilerinin daha karlı bir alışveriş yapabilmesi ve akaryakıt alışverişlerinde kendi kartlarını kullanabilmesi için birbiri ile rekabet içerisine girdi. Vatandaşların ise avantajını kullandığı akaryakıt kampanyasına bir yenisi daha eklendi.

Vatandaşların daha karlı alışveriş yapabilmesini sağlayan akaryakıt kampanyaları kapsamına bir yenisini daha ekleyen banka Ziraat Bankası oldu. Yeni kampanyasına ilişkin detaylı bilgi veren Ziraat Bankası, müşterileri için TotalEnergies ile anlaşmaya vardı. Bu anlaşma kapsamında TotalEnergies istasyonlarından yapılacak olan akaryakıt ya da otogaz alışverişlerine Ziraat Bankası’nın promosyon ödemeleri gerçekleştireceği öğrenildi.

ZİRAAT BANKASI YENİ KAMPANYASINI DUYURDU

Yeni bir kampanya ile müşterilerini buluşturmaya hazırlanan Ziraat Bankası, yeni kampanyası kapsamında açıklama yaptı. Anlaşmalı olduğu TotalEnergies istasyonlarında 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 75 TL Bankkart Lira hediye edecek olan Ziraat Bankası, kampanyasının detaylarına ilişkin gerçekleştirdiği duyuruda şu ifadelere yer verdi:

“1 Ocak-15 Şubat 2023 tarihleri arasında Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 75 TL Bankkart Lira verilecektir.”

KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN KATILIM ŞART

Kampanyaya katılmak isteyen Ziraat Bankası müşterileri için bankanın gerçekleştirdiği ilk duyuru, kampanyaya katılım sağlanmadan ödül kazanılamayacağı yönünde oldu. Kampanyaya mutlaka katılımı şart koşan Ziraat Bankası, kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerine yol gösterici açıklamalar yaptı.

Kampanyadan yararlanmak için müşterilerinin Bankkart Mobil ile Bankkart’ın internet sitesinden yararlanabileceğini bildiren Ziraat Bankası, aynı zamanda dileyen müşterilerinin SMS ile de kampanyaya katılım sağlayabileceğini açıkladı. Ziraat Bankası’nın kazandıran kampanyasına SMS ile katılmak için yapılması gereken ise ‘TE2023’ yazıp 4757’ye göndermek.

KAMPANYA KAPSAMINDA ŞARTLAR BELLİ OLDU

Kampanya kapsamında müşterilerine belirlediği şartları da ilan eden Ziraat Bankası, şartlara ilişkin detaylı bilgi verdi. Kampanyasının müşteri bazlı olduğunu hatırlatan Ziraat Bankası, işlemlerin Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarından; ödemelerin ise Bankkart POS’undan yapılması gerektiğini hatırlattı. Aynı gün içerisinde yapılacak 300 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesini kampanyaya dahil edeceğini beyan eden Ziraat Bankası, kampanyadan yararlanabilecek olan müşterilerini de açıkladı.

Kampanyadan Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşterilerini hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile yararlandıracak olan Ziraat Bankası, kampanyadan yararlanamayacağın olan müşterilerini de belirledi. Buna göre, Bankkart Ücretsiz sahipleri kampanyadan yararlanamayacak.

KAMPANYAYA KATILANLAR İÇİN 22 ŞUBAT ÖNEMLİ

Öte yandan kampanya koşullarını gerçekleştiren müşterilerine hediye edeceği Bankkart Liralar için bir takvim açıklamış olan Ziraat Bankası, kazanılan promosyon ödemelerinin 22 Şubat 2023 tarihinde yapılacağını belirtti. Bu kapsamda kazanılan ödüllerin kullanımı için bir süre veren Ziraat Bankası, ödüllerin son kullanım tarihini de açıkladı.

Kazanılan Bankkart Liraları 20 Mart 2023 tarihine kadar Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullandırtacak olan Ziraat Bankası, kullanılmayan ödüllerin geri alınacağını bildirdi. Ayrıca Ziraat Bankası, kampanyaya sadece asıl kart sahiplerini dahil ediyor.

Daha fazla okumak için Cüzdanınızı Kontrol Edin, Bu Bankanın Kartı Varsa Akaryakıt Alışverişlerinde 75 TL İndirim Kazandınız Demektir! Sakın Kaçırmayın ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Cüzdanınızı Kontrol Edin, Bu Bankanın Kartı Varsa Akaryakıt Alışverişlerinde 75 TL İndirim Kazandınız Demektir! Sakın Kaçırmayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: