Cüzdanlarınızdan Para Fışkıracak! Kimlik Kartını Gösteren Herkes, 29 TL Karşılığında 20 Bin TL’lik Destek Ödemesi Alacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Günümüzün en büyük problemleri arasında gösterilen nakit sıkışıklıkları, bankalara yönelik kredi taleplerinin artmasına sebep oldu. Ancak zorlu ekonomik şartlara karşı kendilerini koruma altına almak isteyen birçok banka, faiz/ kar oranlarını yükselterek tüketicileri hayal kırıklığına uğrattı. Bu noktada devreye giren Türkiye Finans Katılım Bankası, ihtiyaç finansmanı ürününü müjdeledi.

Düzenlemiş olduğu ihtiyaç finansmanı ürünü aracılığı ile hem yeni müşterilerinin hem de mevcut müşterilerinin bütçelerine destek vereceğini belirten Türkiye Finans Katılım Bankası, düşük kar oranlı ürününe ilişkin detayları paylaştı.

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI FİNANSMAN ÜRÜNÜNÜ DÜZENLEDİ!

Nakde erişimde sıkıntıya düşen tüketiciler için ihtiyaç finansmanı ürününü yeniden düzenlediğini duyuran Türkiye Finans Katılım Bankası, başlangıç kar oranı yüzde 1,79 olarak belirlenmiş olan finansman ürününü müjdeledi. Katılım bankası, ürünü kapsamında vade sayısını 36 ay olarak bildirirken üst limite başvuru sahibinin bankacılık geçmişine göre karar verileceğini belirtti.

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI İHTİYAÇ FİNANSMANI TAKSİTLERİ HESAPLANDI!

Yüzde 1,79 başlangıç kar oranı ile duyurmuş olduğu ihtiyaç finansmanı ürünü ile dara düşen tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başarmış olan Türkiye Finans Katılım Bankası, ilgili ürününe ilişkin maliyet tablolarını da yayımlayarak tüketicileri aylık taksit ödemeleri konusunda bilgilendirdi.

Birinci maaliyet tablosu:

 • Finansman tutarı: 20 bin TL
 • Kar oranı: Yüzde 2,19
 • Vade sayısı: 36 ay
 • Taksit tutarı: 880,55 TL

İkinci maliyet tablosu:

 • Finansman tutarı: 10 bin TL
 • Kar oranı: Yüzde 1,79
 • Vade sayısı: 6 ay
 • Taksit tutarı: 1.799,59 TL

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI İHTİYAÇ FİNANSMANI BAŞVURU YOLLARI

Flaş Gelişme 6702 Türk Lirası Maaş Hesapları Yatırılacak
flaş gelişme 6702 türk lirası maaş hesapları yatırılacak

Üst limitini açıklamamış olduğu ihtiyaç finansmanı ürününün düşük kar oranı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Türkiye Finans Katılım Bankası, ürününden destek almak isteyen tüketiciler için başvuru detaylarını paylaştı. Hem mevcut müşterilerin hem de yeni müşterilerin bankanın mobil uygulaması ve internet bankacılığı ekranı aracılığı ile finansman müracaatında bulunabileceklerini belirten katılım bankası, ayrıca şubeleri aracılığı ile de finansman başvurularını kabul edeceğini ifade etti. Banka, finansman başvurusu esnasında ibraz edilmesi gereken evrakları ise şu şekilde sıraladı:

 • Kimlik kartı, sürücü belgesi veya pasaport
 • Maaş bordrosu/ Gelir belgesi
 • Serbest meslek ve işletme sahipleri için son bir yıla ait vergi levhası, onaylı gelir tabloları, imza sirküleri ve Ticaret Sicil Gazetesi
 • Ücretli çalışanlar için maaş bordrosu antetli kağıt aracılığı ile bildiriliyor ise firmaya ait imza sirküleri beyanı
 • Gerekli görülmesi durumunda kefillere ilişkin evraklar

Daha fazla okumak için Cüzdanlarınızdan Para Fışkıracak! Kimlik Kartını Gösteren Herkes, 29 TL Karşılığında 20 Bin TL’lik Destek Ödemesi Alacak! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Cüzdanlarınızdan Para Fışkıracak! Kimlik Kartını Gösteren Herkes, 29 TL Karşılığında 20 Bin TL’lik Destek Ödemesi Alacak!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: