Denizbank’tan Son Çağrı! Yüzde 0 Faizli Nakit Desteğinden Yararlanmak İçin Acele Edin!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Ekonomi piyasalarında yaşanan olumsuz gelişmeler, bir yılı aşkın süredir nerede ise tüm hizmet kalemlerine yüksek oranlarda zamların yansımasına sebep oldu. Gıda, teknoloji, tekstil, otomotiv, emlak ve daha pek çok hizmet sektörünün fiyatlarında düzenlemeye gidilmiş olması, yapılan tüm maaş iyileştirmelerine rağmen tüketicilerin nakde olan ihtiyaçlarını artırdı. Bu durum hem ülkemiz hem de diğer dünya ülkeleri adına oldukça önemli bir ekonomik problem olarak değerlendirilmeye devam edilirken tüketicilerin bütçelerine destek olmak isteyen Denizbank, yeni bir kampanya düzenlemiş olduğunu duyurdu.

Her ayın başında olduğu gibi şubat ayının başında da yeni aya özel kart ve finansman kampanyalarını duyuran Denizbank, faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanmak isteyen tüketiciler için bugünün son gün olduğunu bildirdi. Söz konusu kampanyasının hem mevcut müşterilerinin hem de diğer tüketicilerin başvurularına açık olduğunu belirten Denizbank, detayları kamuoyu ile paylaştı.

DENİZBANK SIFIR FAİZLİ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI!

Denizbank'tan 600 TL Hediyeli Yılbaşı Kampanyası! Harcarken Kazanmak İçin 31 Aralık Son!

Şubat ayının başında duyurmuş olduğu faizsiz taksitli nakit avans kampanyası için son çağrısını yapan Denizbank, nakit desteği almak isteyen tüketicilerin son başvurularının bugün kabul edileceğini bildirdi. Banka, ilgili kampanyasına ilişkin detayları paylaştı.

Denizbank tarafından duyurulmuş olan sıfır faizli taksitli nakit avans kampanyasının alt limiti 250 TL, üst limiti ise 10 bin TL olarak belirlendi. Banka, avans kampanyasından yararlanarak borçlanan müşterilerinin, borçlarını 6 aya kadar taksitlendirebileceklerini ifade etti.

DENİZBANK SIFIR FAİZLİ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI BAŞVURU ŞARTLARI

Bugün son başvuruları kabul edecek olduğu sıfır faizli taksitli nakit avans kampanyasına yönelik detayları paylaşan Denizbank, kampanyasından hem mevcut müşterilerinin hem de potansiyel müşterilerinin yararlanabileceklerini ifade etti. Banka, kampanyadan yararlanmak isteyenler için belirlenmiş olan tek şartın, açık statülü bir Bonus karta sahip olunmaması olduğunu belirtti.

DENİZBANK SIFIR FAİZLİ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI

Denizbank’ın sıfır faizli taksitli nakit avans kampanyasından yararlanmak isteyen tüketiciler, bankanın mobil uygulaması veya internet bankacılığı kanalı ile ilk kez banka kartına başvuruda bulunmalılardır. Kart başvuruları onaylanan kişiler, en fazla iki gün içerisinde taksitli nakit avans kampanyasına da aynı ekranlar aracılığı ile başvuru yapabileceklerdir.

Daha fazla okumak için Denizbank’tan Son Çağrı! Yüzde 0 Faizli Nakit Desteğinden Yararlanmak İçin Acele Edin! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Denizbank’tan Son Çağrı! Yüzde 0 Faizli Nakit Desteğinden Yararlanmak İçin Acele Edin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: