Fahiş Fiyatlı Artış Yaptı! O Ev Sahibi Gözaltına Alındı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Adana’da bir ev sahibi kira ücretine fahiş bir şekilde zam yaptığı tespit edilince gözaltına alındı. Adana da yatalak annesiyle birlikte yaşayan Aynur Kaya isimli bir vatandaş 833 lira olan ev kirasını 5.000 liraya çıkardığı yönündeki ev sahibi hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Ev Sahibi Reddetti

O ev sahibi gözaltına alındı. Emin Ç.  isimli ev sahibi ise evinde oturan kişileri yıllardır idare ettiğini uzunca yıldır kira zammı yapmadığını ve bu nedenle de ciddi bir zam yaptığını dile getirdi. Ayrıca Kaya yapmış olduğu açıklamada yatalak annesiyle birlikte yaşadığını altı bin lira yardım parasıyla geçindiklerini dile getirerek yıllık 60 bin TL olan ev kirasını ödeyemeyeceğini söylemişti.

Polis ekipleri de harekete geçti ve ev sahibini gözaltına aldı. Ev sahibinin emniyetteki ifadesinin ardından elektrik suyu kapattırmadığını iki saatinde arızalı olduğunu Aynur Kaya’yı 4 yıldır da idare ettiğini söyleyerek yüksek kira bedeli de istemediğini söyledi. Ev sahibi yapılan ifade alımlarının ardından sağlık kontrolü için adli tıp bilimine getirildi ev sahibi daha sonra adliyeye götürüldü.

Daha fazla okumak için Fahiş Fiyatlı Artış Yaptı! O Ev Sahibi Gözaltına Alındı ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Fahiş Fiyatlı Artış Yaptı! O Ev Sahibi Gözaltına Alındı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: