İçişleri Bakanlığı Memur Alımı Yapacak! 300 Yeni Memur Alınacak! 2023 Tüm Detayları!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

İçişleri Bakanlığı yeni personel alımı yapacak. Alımları ile alakalı detaylarda ortaya çıkmaya başladı. Lisans memurunu mezunu olan kişiler başvuru gerçekleştirecek. 300 memur alımı için KPSS puanı ile alımlar yapılacak. İçişleri Bakanlığı bünyesinde çalışacak olan memur alımları ile alakalı şartlar ve başvuru detaylarını içeriğimizde görebilirsiniz.

İçişleri Bakanlığı Memur Alımı Yapacak! 300 Yeni Memur Alınacak

İçişleri Bakanlığı yeni memur alımları gerçekleştirecek. 2023 yılında açılan boş kadrolar için kapsamlı bir istihdam söz konusu olacak. Alınacak personellerin tamamı bakanlık bünyesinde görev yapacak. 300 il planlama uzman yardımcısı alımı yapılacak Ankara’da yapılacak sözlü uzman yardımcısı sınavına katılmak isteyen adaylar için bazı nitelikler aranıyor.

İçişleri Bakanlığı Memur Alımı Yapacak! 300 Yeni Memur Alınacak! 2023 Tüm Detayları!
i̇çişleri bakanlığı memur alımı yapacak! 300 yeni memur alınacak! 2023 tüm detayları!

İçişleri Bakanlığı 300 Memur Alımı Yapıyor

Bakanlık bünyesindeki eksiklikleri giderebilmek için 7 farklı alanı Toplamda 300 memur alımı yapılacak. Genel idari hizmetleri istihdam edilecek bu bölümler ile alakalı detaylarda ortaya çıkmaya başladı. Bakanlık başvurusu için 657 sayılı devlet memurları kanunun 48 maddesindeki şartlar aranıyor. En az 4 yıllık eğitim ve üniversitelerden mezun olmak 35 yaşını tamamlamamış olmak KPSS türlerinden ise en az 70 puan alma şartı var.

Başvuru Ekranı Açıldı!

Başvurular ile alakalı süreçte başladı 300 kişilik il planlama uzman yardımcısı için adaylar başvuru tarihlerini ve başvuru sürecini yakından merak ediyor. Başvuruların tamamı elektronik ortamlarda gerçekleşecek.

Başvuru Tarihleri: 30 Ocak – 3 Şubat 2023

Nasıl Başvuru Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde çalışacak olan personeller ile alakalı bakanlık resmi internet sitesi üzerinden de duyuru gerçekleştirdi “İçişleri Bakanlığı Aday Profil Bilgileri Düzenleme ve Sınav Başvuru” duyurusu ile sistem e-devlet üzerinden Giriş yaparak Sizler de başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Başvurular en geç 3 Şubat 2020 saat 17.00’ye kadar gerçekleşecek.

İçişleri Bakanlığı Memur Alımı Yapacak! 300 Yeni Memur Alınacak! 2023 Tüm Detayları
i̇çişleri bakanlığı memur alımı yapacak! 300 yeni memur alınacak! 2023 tüm detayları

Daha fazla okumak için İçişleri Bakanlığı Memur Alımı Yapacak! 300 Yeni Memur Alınacak! 2023 Tüm Detayları! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

İçişleri Bakanlığı Memur Alımı Yapacak! 300 Yeni Memur Alınacak! 2023 Tüm Detayları!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: