İçişleri Bakanlığı’ndan Yazılım ve Bilgisayar Mühendisleri İçin İş İmkanı! Personel Alımı İle İlgili TÜM DETAYLAR!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan sözlü ve yazılı sınav sonucunda 18 kişilik sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Başvuruların 9 Mart 2023 tarihinde başlayacağı ve son başvuru tarihinin ilan edildiği belirtilmiştir.

İçişleri Bakanlığı’ndan Yazılım ve Bilgisayar Mühendisleri İçin İş İmkanı!

Başvuru yapabilmek için adayların, Bilgisayar, Yazılım, Elektrik, Endüstri Mühendisliği, İstatistik, Matematik ve Fizik bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca en az 3 ila 5 yıl arası deneyim sahibi olmaları gerekmektedir. Bilgisayar çevre birimleriyle ilgili bilgi sahibi olmak da tercih sebebidir.

İçişleri Bakanlığı’ndan 18 Kişilik Devlet Memuru Alımı!

Başvuru yapan adayların en az iki güncel programlama dilini bilmeleri gerekmektedir. Ayrıca erkek adayların askerlik çağına gelmemiş ya da askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmuş olmaları gerekmektedir. İçişleri Bakanlığı memur alımı şartları bu şekildedir ve adayların bu şartlara uygun olmaları gerekmektedir. Detaylı bilgi için İçişleri Bakanlığı’nın ilgili internet sitesi incelenebilir.

İçişleri Bakanlığı'ndan Yazılım ve Bilgisayar Mühendisleri İçin İş İmkanı! Personel Alımı İle İlgili TÜM DETAYLAR!
i̇çişleri bakanlığı’ndan yazılım ve bilgisayar mühendisleri i̇çin i̇ş i̇mkanı! personel alımı i̇le i̇lgili tüm detaylar!

Memur alımı sınavları, başvurulan pozisyona özel belirlenmiş teknik ve özel şartlara uygun sorular içermektedir. Yazılı sınav genellikle Mart ayının son haftası gerçekleştirilmekte ve başvuru yapmış adaylar tarafından cevaplandırılmaktadır. Sözlü sınav ise yazılı sınavın ardından, Nisan ayının ilk haftasında yapılır. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar, 70 ve üzerinde bir puan aldıkları takdirde sözlü sınava davet edilirler.

Bilgisayar, Yazılım ve Elektrik Mühendisleri Dikkat: İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Sınav sonuçları, adayların başarı sıralamalarına göre belirlenir. Sözlü sınav sonrasında nihai sonuçlar açıklanarak, memur alımı gerçekleştirilir. Sınav duyurusu, İçişleri Bakanlığı’nın resmi sitesinde yayınlanır ve adaylar buradan başvuru yapabilirler. Sınav sonuçları da yine Bakanlık sitesinde açıklanır ve adayların bilgisi dahilinde olur. Herhangi bir yazılı veya sözlü tebligat yapılmaz.

Memur alımı sınavları, başvurulan pozisyona özel belirlenmiş teknik ve özel şartlara uygun sorularla yapılmaktadır. Sınav sonuçları, adayların başarı sıralamalarına göre belirlenir ve İçişleri Bakanlığı’nın resmi sitesinde açıklanır. Adaylar, sınav duyurusunu da yine bu siteden takip edebilirler.

İçişleri Bakanlığı'ndan Yazılım ve Bilgisayar Mühendisleri İçin İş İmkanı! Personel Alımı İle İlgili TÜM DETAYLAR!
i̇çişleri bakanlığı’ndan yazılım ve bilgisayar mühendisleri i̇çin i̇ş i̇mkanı! personel alımı i̇le i̇lgili tüm detaylar!

İçişleri Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde 18 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecektir. Bu alım, adayların yazılı ve sözlü sınav başarı sıralamalarına göre yapılacaktır. Bilgisayar teknolojileri konusunda bilgi sahibi olmak, adayların avantajına olacaktır.

 

Daha fazla okumak için İçişleri Bakanlığı’ndan Yazılım ve Bilgisayar Mühendisleri İçin İş İmkanı! Personel Alımı İle İlgili TÜM DETAYLAR! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

İçişleri Bakanlığı’ndan Yazılım ve Bilgisayar Mühendisleri İçin İş İmkanı! Personel Alımı İle İlgili TÜM DETAYLAR!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: