ING Kartı Olanlar Dikkat! Gıda Harcamalarınıza 120 TL Hediye Edilecek!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Mart ayı için özel olarak düzenlemiş olduğu kampanyaları duyuran ING Bank, bu kapsamda gıda alışverişine çıkacak olan tüketiciler için de yeni bir kampanya düzenlediğini belirtti. Söz konusu kampanyanın yalnızca mevcut müşterileri için geçerli olduğunu ifade eden özel banka, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

1- 16 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olacak olan yeni gıda alışverişi kampanyası kapsamında TL hediyesi dağıtacağını duyuran özel banka ING Bank, söz konusu kampanyasının katılım gerektirdiğini belirtti. Bu kapsamda kampanya başvuru süreci ile ilgili olarak da çeşitli açıklamalarda bulunan banka, mevcut müşterilerini bilgilendirdi.

ING BANK’TAN GIDA ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI!

Mart ayına girilmesi ile birlikte mevcut müşterileri için yeni bir kampanya düzenlediğini duyuran ING Bank, gıda alışverişi kampanyasını müjdeledi. 16 Mart tarihine kadar yapılacak olan her gıda alışverişi harcamasına TL hediyesi vereceğini belirten banka, kampanya kapsamında 120 TL’ye kadar para puan hediyesinin kazanılabileceğini ifade etti.

ING BANK GIDA ALIŞVERİŞİ KAMPANYASININ AYRINTILARI

Gıda sektöründe yapılan harcamalara TL hediyesi vereceğini belirten ING Bank, kampanyasının detaylarını paylaştı. Buna göre 16 Mart tarihine kadar farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 400 TL ve üzeri tutarlı her ikinci harcamaya 40 TL, toplamda ise 120 TL tutarında para puan hediyesinin verileceği bildirildi. Banka, hediye TL kazanımlarının 21 Mart tarihinde hesaplara yansıtılacağını ifade etti.

ING BANK GIDA ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI BAŞVURUSU

ING Bank tarafından düzenlenmiş olan gıda alışverişi kampanyası, bütçesine destek arayışı içerisinde olan vatandaşların dikkatlerini çekmeyi başardı. Bu ay ki gıda harcamaları için bütçelerinin desteklenmesini isteyen tüketiciler, ING Bank’ın yeni kampanyasına ilişkin başvuru detaylarını araştırmaya başladı. Banka yönetimi konu ile ilgili olarak ayrıntıları paylaştı.

Kampanyaya katılmak isteyen mevcut müşterileri için açıklamalarda bulunan ING Bank, kampanyadan yararlanabilmek için ilk harcamadan önce katılım sağlanması gerektiğini ifade etti. Bu kapsamda kampanya katılım başvurularının SMS ile kabul edileceğini ifade eden banka, bunun için bankaya kayıtlı bulunan cep telefonu numarası üzerinden GIDA yazıp 2205’e kısa mesaj gönderilmesi gerektiğini bildirdi.

Daha fazla okumak için ING Kartı Olanlar Dikkat! Gıda Harcamalarınıza 120 TL Hediye Edilecek! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

ING Kartı Olanlar Dikkat! Gıda Harcamalarınıza 120 TL Hediye Edilecek!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: