Kamudan Şoke Eden Kredi Desteği! 500 TL Ödeyene Anında 100 Bin TL’lik Kredi Hizmeti Sunulacak! Şartlar Belli Oldu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Nerede ise 2 yıldır yukarı yönde hareket eden, alınan tedbirler sayesinde ara ara gerilese de genel olarak yükselişini sürdüren enflasyon, her kesimden vatandaşın en büyük problemlerinden birisi haline dönüştü. Atılan tüm adımlara rağmen küresel çapta da yükselmeye devam eden ve bu sebep ile de gündelik hayat şartlarını giderek daha da ağırlaştıran enflasyon, vatandaşların alım güçlerinin dip seviyelerine inmesine sebep oldu.

Sene başında hem memurlara hem emeklilere hem de asgari ücretlilere ciddi oranlarda maaş zammı yapılmış olmasına rağmen alım gücünün yükselmemiş olması, vatandaşların aylık kazançları ile geçinmelerini imkansız kıldı. Bu durum nakde olan ihtiyacın giderek daha fazla artmasına neden olurken vatandaşların da bankaların kapılarını aşındırmasına yol açtı.

Bütçelerine uygun bir çerçevede ihtiyaç kredisi ürünlerinden yararlanmak isteyen ancak mevcut ekonomik şartlar sebebi ile yüksek faizler ile karşı karşıya kaldıkları için hayal kırıklığı yaşayan vatandaşlara, kamudan müjdeli haber geldi. 18 yaşın üstünde olan herkese statü farkı gözetmeksizin ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını duyuran Vakıfbank, yeni kredi ürününe ilişkin detayları paylaştı.

VAKIFBANK’TAN HERKESE KREDİ DESTEĞİ!

Vakıfbank 75 İlde Personel Alımı Yapıyor! 2023 Başvuru İlgili DETAYLAR!

Ülkemizin önde gelen bankaları arasında yer alan ve kamu bankası olarak hizmetlerine devam eden Vakıfbank, son dönemlerde giderek ağırlaşan gündelik hayat şartlarına karşı mücadele etmeye çalışan vatandaşlara müjdesini verdi. 18 yaşın üstünde olan herkese, emekli, memur, özel sektör çalışanı vs. demeden kredi desteği vereceğini duyuran kamu bankası, faiz oranlarının da herkes için aynı olduğuna dikkat çekti.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÜRÜNÜ ÖZELLİKLERİ

İhtiyaç kredisi ürününün üst limitini 125 bin TL olarak belirlemiş olan kamu bankası Vakıfbank, başvuru sahibinin ne kadarlık bir destek alabileceğine kredi puanına göre karar vereceğini belirtti. Banka, kredi ürününün başlangıç faizini yüzde 1,55, azami taksit sayısını ise 36 ay olarak bildirdi. Banka, kredi tahsis ücretinin ise 100 bin TL’lik destek için 500 TL olduğunu ifade etti.

VAKIFBANK’IN TÜKETİCİ KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Vakıfbank’ın tüketici kredisi ürününe bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı ekranı ve banka şubeleri aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir.

Daha fazla okumak için Kamudan Şoke Eden Kredi Desteği! 500 TL Ödeyene Anında 100 Bin TL’lik Kredi Hizmeti Sunulacak! Şartlar Belli Oldu! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Kamudan Şoke Eden Kredi Desteği! 500 TL Ödeyene Anında 100 Bin TL’lik Kredi Hizmeti Sunulacak! Şartlar Belli Oldu!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: