Kredi Hizmetinde Dosya Masrafı Ödemeye Son! O Banka, 18 Yaşını Dolduran Herkese 100 Bin TL’ye Kadar Masrafsız Kredi Desteği Verecek!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Dijitalleşen gündelik hayat şartlarına ayak uyduran QNB Finansbank, bir süre önce dijital bankacılık kolu olarak adlandırmış olduğu Enpara ile tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya başladı. Düşük faiz oranı karşılığında tüketicilerin bütçelerini destekleme gayreti içerisinde olan Enpara, sene başından bu yana birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştirerek tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı.

Mart ayına girilmesi ile birlikte yeni bir kredi kampanyasını daha müjdelene dijital banka Enpara, nakde olan ihtiyaçları artmış olan tüm tüketicilere düşük faiz garantisi ile nakit desteği vereceğini bildirdi. Banka, yeni kampanyasına ilişkin detayları paylaştı.

ENPARA MASRAFSIZ KREDİ HİZMETİ MART 2023

Dijital bankacılık sektörünün gözdeleri arasında bulunan Enpara, yeni masrafsız kredi kampanyası ile tüketicilerin gönüllerinde taht kurmayı başardı. Kredi hizmeti ile bütçelerini ferahlatmaya çalışırken bir de dosya masrafı ile uğraşmak istemeyenler için yeni kampanyasının detaylarını paylaşan banka, kampanyasından 18 yaşın üstünde olan herkesin yararlanabileceğini belirtti.

Dosya masrafsız kredi kampanyası aracılığı ile 100 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarının karşılanabileceğini belirten Enpara, kredi hizmetinden doğan borçların da 36 aya kadar taksitlendirilebileceğini ifade etti. Banka, kredi kampanyası kapsamında uygulayacak olduğu başlangıç faizi oranını yüzde 1,79 olarak belirledi.

ENPARA MASRAFSIZ KREDİ KAMPANYASININ TAKSİTLERİ NE KADAR?

Enpara’nın masrafsız kredi kampanyasından 36 ay vade ve yüzde 2,29 faiz oranı karşılığında 10 bin TL’lik nakit desteği almak isteyen tüketicilerin ödemeleri gereken aylık taksit tutarı 448,69 TL olarak hesaplandı.

ENPARA MASRAFSIZ KREDİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Dijital banka Enpara tarafından geliştirilmiş olan 100 bin TL limit masrafsız kredi kampanyası, nakit sıkışıklığı içerisinde olan tüketiciler tarafından yakın takip altına alındı. Mart ayı içerisinde borçlarını hafifletmeyi hatta kapatmayı düşünen, bütçelerine nefes aldırmak isteyen tüketiciler kredi hizmetine ilişkin başvuru detaylarını araştırmaya başladı. Enpara, masrafsız kredi hizmetinin başvuru sürecine ilişkin bilinmesi gerekenleri tek tek açıkladı.

Tüketicilere 100 bin TL’ye kadar kredi desteği vereceğini belirten dijital banka Enpara, ilgili kampanyaya bankanın mobil uygulaması ve bankanın resmi internet sitesi aracılığı ile başvuru yapılabileceğini ifade etti.

Daha fazla okumak için Kredi Hizmetinde Dosya Masrafı Ödemeye Son! O Banka, 18 Yaşını Dolduran Herkese 100 Bin TL’ye Kadar Masrafsız Kredi Desteği Verecek! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Kredi Hizmetinde Dosya Masrafı Ödemeye Son! O Banka, 18 Yaşını Dolduran Herkese 100 Bin TL’ye Kadar Masrafsız Kredi Desteği Verecek!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: