KSBÜ En Az Lise Mezunu 100 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! Kütahya Sağlık Bilimleri Fakültesi Personel Alım Başvuru Şartları!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Kütahya Sağlık Bilimleri Fakültesi 100 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Alımlar ile alakalı detaylarda belli oldu. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı ilanında KSBÜ bünyesinde görev yapacak çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek.

KSBÜ En Az Lise Mezunu 100 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Alımlar ile alakalı 657 sayılı devlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4B personel alımları gerçekleştirilecek. Yapılacak olan alımlar ile alakalı detaylarda belli oldu. Gelen açıklama Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Destek Personeli, Şoför, Teknisyen, Tekniker, Büro Personeli Kadroları için yüz sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.

KSBÜ En Az Lise Mezunu 100 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! Kütahya Sağlık Bilimleri Fakültesi Personel Alım Başvuru Şartları
ksbü en az lise mezunu 100 sözleşmeli personel alımı yapacak! kütahya sağlık bilimleri fakültesi personel alım başvuru şartları

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu:  40 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 40 Destek Personeli, 1 Şoför, 5 Teknisyen

Ön Lisans Mezunu: 3 Tekniker, 5 Büro Personeli, 6 Sağlık Teknikeri

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Başvuru yapmak isteyen adaylar 657 sayılı devlet memurları kanununun 48. maddesindeki şartları taşımak zorundadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma kamu haklarından mahrum bulunmamak görevini yapmasına engel olacak bir sağlık probleminin olmaması yapılacak güvenlik ve arşiv taramasından başarılı bir şekilde geçmek herhangi bir suç hükümlüyü olmaması erkek adaylar için askerliğini yapmış bulunmak gerekmektedir.

KSBÜ En Az Lise Mezunu 100 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! Kütahya Sağlık Bilimleri Fakültesi Personel Alım Başvuru Şartları!
ksbü en az lise mezunu 100 sözleşmeli personel alımı yapacak! kütahya sağlık bilimleri fakültesi personel alım başvuru şartları!

Başvuru yapmak isteyen adaylar 2022 yılında Kamu Personeli Seçme sınavına giriş yapmalıdır. Liseliler için P94 ve Ön Lisans için P93 puan türünden en az 50 ve alanına göre 70 KPSS puanı almış olmak gerekiyor.

Daha fazla okumak için KSBÜ En Az Lise Mezunu 100 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! Kütahya Sağlık Bilimleri Fakültesi Personel Alım Başvuru Şartları! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

KSBÜ En Az Lise Mezunu 100 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! Kütahya Sağlık Bilimleri Fakültesi Personel Alım Başvuru Şartları!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: