Mavi Yelekliler sahada

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DEVA Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Daylık ve beraberinde Ayşen Deniz, Selçuk Altıntuğ, Hasan Er, Ercan Ekşive beraberinde çalışmalara katılan partililer ile birlikte Mecidiye mahallesinde esnafla buluştu.

DEVA PARTİSİ SEÇİM KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ VAR

Kazanan Türkiye olsun, kazanan Afyonkarahisar olsun, Oylar DEVA olsun” adı altında tüm teşkilatlarımızda başlatmış olduğumuz seçime hazırlık kampanyamız devam ediyor. 

DEVA Partisi olarak seçimlerden sonra neler yapacaklarını somut ve kapsamlı bir şekilde ortaya koyarak seçimlere hazırlanan ilk parti olmanın gururunu bizlere yaşatan partimiz ile halkımızla ve esnafımızla buluşmaya devam ediyoruz. “Kazanan Türkiye olsun, Oylar DEVA olsun,” kampanyasını tüm Türkiye’de başlattık.”Bizler kampanya dönemi boyunca her gün mavi yeleklerimizle Afyonkarahisar sokaklarında olmaya devam edeceğiz. Önceki gün Sahipata mahallesinde yaşayan halkımızla evlerinde buluştuk onların sorunlarını dinledik DEVA Partinin eylem planlarından bahsettik. Bugünde Mecidiye mahallesinde esnafımızla buluştuk. Esnafımızın dertleri çok seçim yakın. Mutlu Türkiye , mutu Afyonkarahisar için  mavi yeleklerimizle DEVA Partisini tanıtmaya, halkımızın dertlerini dinlemeye ,Türkiye’nin umudu Genel Başkanımız Ali Babacan’ın selamlarını iletmeye devam edeceğiz.

MART AYINDA BASKIN SEÇİM OLABİLİR

İl Balkanı Kadir Daylık “Hükümetin her an bir baskın seçim çağrısında bulunabileceğini düşünüyoruz” Yılbaşın da borçlanıp zam yapacaklar.  Asgari ücretteki artış, memur maaşlarındaki artış, emekli maaşlarındaki, bunun beraberinde getireceği yüksek enflasyon hazirana kadar etkisini kaybettirecek. Maalesef bu ortam biranda parlayacak biradan da sönecek. Ücretlerdeki ve maaşlardaki artış ile birlikte bu havayı yakalamışken ramazandan önce, martın ortası gibi baskın seçim yapıp geçelim, diye düşünebilirler.” dedi

 

Mavi Yelekliler sahada

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: