Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı YAPACAK!  Çok sayıda Şoför, İşçi ve Usta Alımı Yapılacak! Başvuru Şartları ve Detaylar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır? Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından çok sayıda yeni personel alımları gerçekleştirilecek. İŞKUR tarafından yayınlanan alım ilanlarında En az ilkokul mezunu olmak gerekiyor. 5 farklı unvanda toplamda 21 personel alımı yapılacak. Alınacak personeller daimi olarak kadrolu bir şekilde belediye bünyesinde görev alacaklar.

Büyükşehir belediyesi personel alacak!  Çok sayıda Şoför, işçi ve usta alımı yapılacak

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına devam ediyor. Adaylar başvurularını 29 Ocak 2023 tarihine kadar kurum e-posta adresine CV olarak göndermek zorundalardır. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde hangi kadrolarda kaç personel alınacağı da belli oldu.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı YAPACAK!  Çok sayıda Şoför, İşçi ve Usta Alımı Yapılacak! Başvuru Şartları ve Detaylar
mersin büyükşehir belediyesi personel alımı yapacak!  çok sayıda şoför, i̇şçi ve usta alımı yapılacak! başvuru şartları ve detaylar

Alım Yapılacak Kadrolar

1 Elektrik Elektronik Kontrol Sistemleri Teknik Elemanı, 5 Fırın Ustası, 9 Beden İşçisi, 1 Şoför ve 5 Kalfa Alımları yapılacak. Personel alımlarında adaylar için ortak başvuru nitelikleri de açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adayların tamamını Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. Medeni haklarını kullanma yetkisine sahip olmak kamu haklarında mahrum olmamak görevini sürekli olarak yapmasına engel olacak bir sağlık probleminin olması askerlik vazifesini yerine getirmek Mersin Büyükşehir kariyer merkezine Kayıtlı olmak gerekmektedir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı YAPACAK!  Çok sayıda Şoför, İşçi ve Usta Alımı Yapılacak! Başvuru Şartları ve Detaylar!
mersin büyükşehir belediyesi personel alımı yapacak!  çok sayıda şoför, i̇şçi ve usta alımı yapılacak! başvuru şartları ve detaylar!

Başvuru

Başvurular 29 Ocak Pazar günü mesai saatine kadar devam edecek. Online olarak yapılacak başvurular devam etmektedir. Adayların başvurularını kabul edilmesi ile birlikte geri dönüşlerde yapılacaktır.

Daha fazla okumak için Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı YAPACAK!  Çok sayıda Şoför, İşçi ve Usta Alımı Yapılacak! Başvuru Şartları ve Detaylar! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı YAPACAK!  Çok sayıda Şoför, İşçi ve Usta Alımı Yapılacak! Başvuru Şartları ve Detaylar!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: