Milyarder İş İnsanından Dudak Uçuklatan Açıklama! Altın ve Gümüş Tahminlerini Paylaştı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Son haftalarda düşüşte olan altın fiyatları, yatırımcılarını tedirgin ederken potansiyel yatırımcılarına da arka arkaya alım fırsatları sundu. Altında gözlenen düşüşten istifade ederek birikimlerini bu piyasada değerlendirmek isteyen vatandaşlar, güncel fiyatları yakın takip altına aldı. Uzman yorumlarının da yakından takip edildiği şu dönem içerisinde altın fiyatlarının ne zaman yükselişe geçeceği merak konusu oldu.

Altın fiyatlarında son haftalarda kaydedilen azalan grafikler, uzmanlar ve yatırımcılar tarafından yakın takip altına alındı. Bin 100 TL’nin altına kadar gerileyen gram altından yararlanmak isteyen vatandaşlar altın almaya başlarlarken yükselişin ne zaman başlayacağı da merak konusu oldu. FED’den gelen şahin tonlu açıklamalar piyasayı tekrar hareketlendirirken 25 Şubat tarihinden sonra gram altının 5 haftanın sonunda ilk kez kazanç getirmiş olduğu ortaya çıktı.

Altında durumun değişip değişmeyeceği, altının halen güvenli liman olup olmadığı gibi konular sık sık sorgulanmaya devam edilirken ünlü iş insanından şaşkınlık yaratan bir açıklama geldi. İş insanı kimliğinin yanı sıra yazar kimliği ile de bilinen Robert Kiyosaki, altın ve gümüş üçün dudak uçuklatan tahminlerde bulundu.

FAİZ ARTIŞI VURGUSU DİKKAT ÇEKTİ!

Geçtiğimiz gün senede iki kere yayımladığı raporunda yüksek enflasyona karşılık olarak faiz oranlarının hızlı bir şekilde artırılmaya ve menkul kıymetlerin de azaltılmaya devam edildiğini belirten FED, söz konusu raporda şu ifadelere yer verdi: “Komite, federal fon oranı için hedef aralığını haziran ayından bu zaman 3 puan artırdı ve aralığı yüzde 4,50- 4,75 bandına çıkardı.”

ÇİN İMALAT VE HİZMET SEKTÖRÜ DEVREDE!

Çin’in imalat ve hizmet sektöründe hızlı toparlanmalar görülmesi, geçtiğimiz hafta içerisinde piyasalarda iyimser bir tablonun ortaya çıkmasına aracılık etti. Yüksek enflasyon ve resesyon endişeleri sebebi ile son dönemlerde durgun olan Çin, yeni veriler paylaştı. Duyurulan şubat ayı imalat PMI verileri yüzde 52,6 olurken bu verinin 2012 yılının nisan ayından bu yana en yüksek seviye olduğu ifade edildi.

ALTIN VE GÜMÜŞ TAHMİNLERİNİ AÇIKLADI!

Mert Başaran ALTIN İçin Uyardı! BAŞARAN; Altın Alacaklar Mutlaka Dikkat Etsin!

Çin’den gelen imalat sektörü verileri altın fiyatlarının toparlanmasını sağladı. Bu kapsamda konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Amerikalı yazar ve iş insanı Robert Kiyosaki, herkesi şaşkına çevirdi. Kiyosaki ons altının 3 bin 800 dolara kadar tırmanacağını, gümüşün ise 75 dolar seviyesinde olacağını tahmin etti.

Daha fazla okumak için Milyarder İş İnsanından Dudak Uçuklatan Açıklama! Altın ve Gümüş Tahminlerini Paylaştı! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Milyarder İş İnsanından Dudak Uçuklatan Açıklama! Altın ve Gümüş Tahminlerini Paylaştı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: