Mobilyalarını Yenilemek İsteyenlere, Kamu Bankası Desteği! 500 TL Daha Az Ödeyeceksiniz!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Hammadde fiyatlarının yükselmesinden ötürü zamlanan mobilya ürünleri, yaşam alanlarında bulunan eşyalarını değiştirmek isteyen tüketicilerin ve sıfırdan bir ev düzmek isteyen diğer tüketicilerin omuzlarında büyük bir yük oluşturmaya başladı. Bu noktada devreye giren Ziraat Bankası, tüketiciler için yeni bir mobilya alışverişi kampanyası düzenlediğini duyurdu.

20 Ocak tarihinde başlatmış olduğu mobilya alışverişi kampanyasına ilişkin yeni bir duyuru yayınlayan Ziraat Bankası, kampanya başvurularının 20 Şubat 2023 tarihine kadar kabul edilmeye devam edileceğini açıkladı. Banka, ilgili kampanyasına ilişkin detayları paylaştı.

ZİRAAT BANKASI MOBİLYA ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI OCAK 2023

Kamu bankacılığının önde gelen isimlerinden olan Ziraat Bankası, yükselen mobilya ve dekorasyon ürünlerini satın almak konusunda güçlük çeken tüketiciler için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Banka, Bankkart anlaşmalı işyerlerinden farklı günlerde tek seferde yapılacak olan he 7 bin 500 TL’lik harcamaya 250 TL, toplamda ise 500 TL değerinde para puan hediyesi vereceğini bildirdi.

ZİRAAT BANKASI MOBİLYA ALIŞVERİŞİ KAMPANYASINDAN KİMLER YARALANABİLİR?

Ziraat Bankası tarafından düzenlenen toplamda 500 TL değerinde para puan kazanımlı yeni mobilya alışverişi kampanyasından, yalnızca bankanın mevcut müşterileri yararlanabilecektir.

ZİRAAT BANKASI MOBİLYA ALIŞVERİŞİ KAMPANYASINDAN KAZANILAN HEDİYE PARALAR HESABA NE ZAMAN GEÇER?

Ziraat Bankası, mobilya alışverişi kampanyasına katılan ve ilgili kampanya şartlarını yerine getirerek 500 TL’lik para puan hediyesi kazanan tüketicilere, harcamanın hemen akabinde TL yüklemesi yapacaktır.

ZİRAAT BANKASI MOBİLYA ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI BAŞVURUSU

Ziraat Bankası tarafından düzenlenmiş olan toplamda 500 TL değerinde para puan hediyesi kazanımlı mobilya alışverişi kampanyası, yaşam alanlarında bulunan mobilyalarını yenilemek isteyen ve sıfırdan bir ev dekore etmek isteyen tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Tüketiciler ilgili kampanyaya nasıl başvuru yapabileceklerini araştırmaya devam ederlerken kamu bankası konu ile ilgili olarak yeni bir duyuru yayınladı.

Resmi internet sitesi üzerinden yeni bir açıklama yayınlamış olan Ziraat Bankası, 500 TL değerinde para puan hediyesi kazanımlı yeni kampanyasına, SMS kanalı ve mobil uygulaması aracılığı ile başvuru yapılabileceğini belirtti. Mobil uygulamadan yapılacak olan başvurular için uygulamanın açılan ekranında yer alan “kampanyalar” başlığından mobilya kampanyasına onay verilmesi gerektiğini belirten kamu bankası, SMS katılımları için ise MOBILYA yazıp 4757’ye kısa mesaj gönderilmesi gerektiğini ifade etti.

Daha fazla okumak için Mobilyalarını Yenilemek İsteyenlere, Kamu Bankası Desteği! 500 TL Daha Az Ödeyeceksiniz! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Mobilyalarını Yenilemek İsteyenlere, Kamu Bankası Desteği! 500 TL Daha Az Ödeyeceksiniz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: