Nakde İhtiyacı Olanların Adresi Belli Oldu! Faizler Yüzde 1,79’a Kadar Düştü, Vadeler Uzadıkça Uzadı! Üstelik Geri Ödemeler De Esnek

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Nakde ihtiyacı olan vatandaşların sıklıkla başvuru yaptığı bankaların en çok tüketilen hizmeti olan ihtiyaç kredisi paketleri, yeni yılın ilk ayından da popüler olmayı başardı. 2023 yılında pek çok bankanın kampanyaya soktuğu ihtiyaç kredi paketlerinde geçtiğimiz yıla oranla faizler düştü. Halihazırda piyasanın altında bir faiz oranı ile ihtiyaç kredisi sağlayan Ziraat Bankası ise, güncel faiz oranına ilişkin bir açıklama gerçekleştirdi.

Bireysel her türlü ihtiyaç için kullanılabilecek ihtiyaç kredisinde en çok tercih edilen bankalardan biri olan Ziraat Bankası, düşük kredi faiz politikasını bu yıl da sürdürdü. İhtiyaç kredilerini uygun faiz ile sağlayan Ziraat Bankası, aynı zamanda ihtiyaç kredisinin geri ödemelerini kolaylaştıracak birkaç hamle de yaptı. Esnek geri ödemeleri getiren Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi güncel koşullarına ilişkin detaylı bilgi verdi.

ZİRAAT BANKASI’NDA GERİ ÖDEMELERİ DÜŞÜNMEK YOK

Ucuz Tatil Arayanlar Dikkat! Ziraat Bankası 2.000 TL Destek Verecek!

Ziraat Bankası’ndan ihtiyaç kredisi çekecek olan vatandaşların en büyük avantajı, kolay geri ödemeler olmaya başladı. Çünkü Ziraat Bankası, geri ödemeler huşunda birtakım yeniliklere giderek, avantajlar ortaya çıkardı.

Yenilikleri kapsamında geri ödeme şartlarını esneten Ziraat Bankası, kişiye özel ödeme planları sunmaya başladı. Bu kapsamda sadece aylık ve eşit taksitlerde geri ödemeleri şart koşmayan Ziraat Bankası, gelire göre geri ödeme yapabilmeyi mümkün hale getirdi.

ZİRAAT BANKASI’NDA VADE SÜRELERİ OLDUKÇA UZUN

İhtiyaç kredilerinin geri ödemelerini kolaylaştıran Ziraat Bankası, aynı zamanda ihtiyaç kredilerinin geri ödemelerini de uzattı. Bu kapsamda 36 aya kadar vade sunabilen Ziraat Bankası, vadelendirme politikasına ilişkin şu bilgilendirmeyi paylaştı:

“50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.001 TL ve üzeri ile 100.000 TL arası krediler için 24 aya kadar ve 100.001 TL ve üzeri olan krediler için ise 12 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.”

ZİRAAT BANKASI’NDA TEMİNAT ŞARTI VAR

İhtiyaç kredilerinin şartlarına ilişkin de bir bilgilendirme gerçekleştiren Ziraat Bankası, gerçekleştirdiği bilgilendirme kapsamında uygun faizli ve uzun vadeli kredilerin şahsi ya da maddi teminata tabi tutulacağını bildirdi. Kişinin kredi notuna da önem veren Ziraat Bankası, ek birtakım açıklamalar da gerçekleştirdi.

Ziraat Bankası’nın gerçekleştirdiği açıklamaya göre, ihtiyaç kredisinin hayat sigortalı ve hayat sigortasız olmak üzere iki ayrı seçenek ile kullanılabileceği öğrenildi. Bu kapsamda hayat sigortalı ihtiyaç kredisi faizleri daha düşük.

ZİRAAT BANKASI’NDA KREDİ FAİZLERİ DÜŞÜK

Kredi faizi açısından oldukça avantajlı oranlar sağlayan Ziraat Bankası, 2023 yılının ocak ayı faiz oranını duyurdu. Piyasanın altında bir oran belirlemiş olan Ziraat Bankası, bu oranın banka müşterileri için geçerli olduğunu bildirdi.

Bu ay sağladığı ihtiyaç kredilerinde faiz oranını yüzde 1,79’a kadar çeken Ziraat Bankası, bu oranın kişinin kredi notundan istediği vade süresine kadar pek çok parametreye göre değişiklik gösterebileceğini hatırlattı.

Daha fazla okumak için Nakde İhtiyacı Olanların Adresi Belli Oldu! Faizler Yüzde 1,79’a Kadar Düştü, Vadeler Uzadıkça Uzadı! Üstelik Geri Ödemeler De Esnek ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Nakde İhtiyacı Olanların Adresi Belli Oldu! Faizler Yüzde 1,79’a Kadar Düştü, Vadeler Uzadıkça Uzadı! Üstelik Geri Ödemeler De Esnek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: