Nakit İhtiyacı Olanlara Kaçırılmaması Gereken Destek Başladı! 50.000 TL’ye Kadar Ödemeler Tek Bir Tıkla Hesaba Geçiyor! Acele Edin

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Kredi kampanyalarını yakından takip eden vatandaşlar için ocak ayında çok sayıda kampanya düzenlenmeye başlandı. Özellikle nakit desteğine ihtiyaç duyan vatandaşlar için birbirinden farklı kredi paketleri hazırlayan QNB Finansbank, bu paketlerin içeriğine ve şartlarına ilişkin yazılı bir açıklama gerçekleştirdi. QNB Finansbank’ın yazılı açıklamasında borcu olan vatandaşları sevindirecek bir paketin de olduğu bilgisi yer aldı.

Müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunabilmek adına sık sık kampanyalar düzenleyen QNB Finansbank, bu kez kredilere el attı. Hem yeni müşterilerine hem borçlu vatandaşlara hem kamu çalışanlarına hem de bankasından maaş alanlara ayrı ayrı kredi olanağı tanıyan QNB Finansbank, tüm kredi olanaklarının avantajlarını artırdı. QNB Finansbank’ın yeni müşterileri için hazırladığı kredi paketi kapsamında faizler ise adeta dibi gördü.

FAİZ İNDİRİMİ YENİ MÜŞTERİLERE ÖZEL

Bu senenin en çok ilgi gören kampanyalarından biri olan yeni müşteri kampanyaları kapsamında çok özel avantajlar ortaya çıkarmış olan QNB Finansbank, yeni müşterileri için sağladığı ihtiyaç kredisi paketlerinde faizleri düşürdü. Bu kredinin üst limitini de artıran QNB Finansbank, aynı zamanda vade süresini de uzattı.

QNB Finansbank’ın ‘Yeni Müşteri Kampanyası’ adıyla duyurduğu kredi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi üst limiti 50.000 TL’ye çıkarıldı. Faizlerde indirime giden QNB Finansbank, faizleri yüzde 1,39’a düşürürken; vadeleri ise 24 aya çıkardı.

KAMPANYALI İHTİYAÇ KREDİSİNDE SON 1 YIL ÖNEMLİ

QNB Finansbank’tan bir müjde de mevcutta müşterisi olanlara geldi. 36 aya varan vade seçenekleri ile müşterilerine ihtiyaç kredisi sağlayan QNB Finansbank, ‘Kampanyalı İhtiyaç Kredisi’ paketi kapsamında son 1 yıldır kredi kullanmamış olan müşterilerine avantajlı krediler sağlayacağını duyurdu. QNB Finansbank’ın konuya ilişkin açıklamasında ise şu ifadeler yer aldı:

“QNB Finansbank’tan son 1 yıl içerisinde ihtiyaç kredisi ya da hazır kredi kullanmadıysanız ve mevcutta açık ihtiyaç krediniz ya da hazır krediniz bulunmuyorsa size özel oranlardan yararlanabilirsiniz.”

BORCU OLANA BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ

QNB Finansbank’ın ocak ayı kampanyaları kapsamında asıl sevindirici haber borcu olan vatandaşlar için verildi. Borçlu vatandaşlara ‘Borç Transferi Kredisi’ adı altında bir kredi sunan QNB Finansbank, bu kredinin avantajlarını açıkladı.

Borç transferi için bir kredi sağlayabileceğini duyuran QNB Finansbank, 36 aya varan vadeli bu kredi paketi kapsamında, diğer tüm banka borçlarının tek çatı altında toplanabileceğini belirtti. Böylelikle ödemelere bir yapılandırma olanağı tanıyan QNB Finansbank, borçlu vatandaşların imdadına yetişti.

MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL AVANTAJLAR

Maaş müşterilerine özel iki ayrı kredi olanağı tanıyan QNB Finansbank’tan ilk müjde kamu çalışanlarına geldi. Memurlara özel olarak ‘Kamu Çalışanına Özel Kredi’ sunan QNB Finansbank, bu kesimde yer alan müşterileri için avantajlı faiz ve uzun vadenin yanı sıra geri ödeme ertelemede de 3 aylık erteleme sunacağını ifade etti.

QNB Finansbank’ın müjde verdiği diğer maaşlı müşteriler ise, memurlar dışında kalan tüm maaşlı müşterileri oldu. Maaşını kendi çatısı altında alanlara özel indirimli faiz oranları ile kredi sağlayan QNB Finansbank, bu kredi paketine ise ‘Finansmaaş Kredisi’ adını verdi.

Daha fazla okumak için Nakit İhtiyacı Olanlara Kaçırılmaması Gereken Destek Başladı! 50.000 TL’ye Kadar Ödemeler Tek Bir Tıkla Hesaba Geçiyor! Acele Edin ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Nakit İhtiyacı Olanlara Kaçırılmaması Gereken Destek Başladı! 50.000 TL’ye Kadar Ödemeler Tek Bir Tıkla Hesaba Geçiyor! Acele Edin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: