OGM 1128 Muhafaza Memur Alımı Yapacak! Personel Alım Şartları ve 2023 Başvuru İçin Tüm Detaylar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

OGM 1128 Muhafaza Memur Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır? OGM personel alımları ile alakalı detaylar ortaya çıkmaya başladı. 2023 yılında 1128 yeni personel alımı gerçekleşecek. Alım şartları ve belirlenen başvuru tarihleri de açıklandı. OGM personel alımları ne zaman yapılacak? OGM hangi şartlar altında personel alacak? Tüm detayları ile birlikte yazı içeriğimizde görebilirsiniz.

OGM 1128 Muhafaza Memur Alımı Yapacak! Personel Alım Şartları ve Başvuru

OGM personel alımına başvuru yapmak isteyen adaylar tarihleri araştırıyor Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde 1.128 yeni sözleşmeli personel alımı yapılacak. Alımı yapılacak personellerin tamamı muhafaza memuru olarak görev alacak. Başvuru kılavuzunu yayınlanmasıyla birlikte alım yapılacak olan şehirler kontenjanlar ve başvuru tarihleri de belli oldu.

KPSS Şartı Aranacak Mı?

OGM 1128 personel alımı ile alakalı kadrosunu iyice genişletiyor. Sözlü ve uygulamalı sınav kapsamında adaylardan KPSS’de en az 65 puan alması zorunluluğu getirildi. OGM 1128 personel alımı şartları da merak edilmekte. KPSS p93 puan türüne göre alımlar gerçekleştirilecek alımlar 26 Ocak ile 6 Şubat arasında yapılacak.

OGM 1128 Muhafaza Memur Alımı Yapacak! Personel Alım Şartları ve 2023 Başvuru İçin Tüm Detaylar!
ogm 1128 muhafaza memur alımı yapacak! personel alım şartları ve 2023 başvuru i̇çin tüm detaylar!

2023 OGM Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman?

Orman Genel Müdürlüğü tarafından personel alımları başladı. 26 Ocak 2023’e başlayacak olan adından 6 Şubat tarihine kadar devam edecek. Başvurular ise e-devlet üzerinden gerçekleşebilecek isteyenler e-devlet isteyenler kariyer kapısı üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Başvuru yapmak isteyenler https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresine e-devlet şifreleri ile birlikte giriş yaparak kayıtlarını tamamlayabilirler.

OGM Personel Alımı Başvuru Şartları

OGM bünyesinde personel olarak görev yapmak isteyen kişiler başvuru şartlarını yerine getirmek zorundadır. Başvurular için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak zorunludur. Kamu haklarından mahrum olmamak görevini yapmasına engel olacak bir sağlık probleminin olmaması yapılacak olan güvenlik soruşturması ve arşivden olumlu sonuç almak. 18 yaşını tamamlamak ve herhangi bir hükmünün bulunmaması gerekmektedir.

OGM 2023 yılında ilk kez personel alımı ilanı yayınladı başvurmak isteyen adaylar online bir şekilde başvurularını yapabilirler. KPSS’den yeterli puanı alan adayların tamamı başvurularını online olarak gerçekleştirebiliyorlar. Devlet kurumları ve belediyeler ile alakalı personel alımı ilanlarını yine internet sitemiz üzerinden her zaman takip edebilirsiniz.

OGM 1128 Muhafaza Memur Alımı Yapacak! Personel Alım Şartları ve 2023 Başvuru İçin Tüm Detaylar
ogm 1128 muhafaza memur alımı yapacak! personel alım şartları ve 2023 başvuru i̇çin tüm detaylar

Daha fazla okumak için OGM 1128 Muhafaza Memur Alımı Yapacak! Personel Alım Şartları ve 2023 Başvuru İçin Tüm Detaylar! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

OGM 1128 Muhafaza Memur Alımı Yapacak! Personel Alım Şartları ve 2023 Başvuru İçin Tüm Detaylar!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: