Otomobil Alacakların Ayağına Kredisi Gelirmiş! O Bankada Şimdi Al, Nisanda Öde Dönemi Resmen Başladı! Üstelik Düşük Faizle

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Yeni yıla beklendiği gibi zamlı giren sektörlerden biri olan otomobil sektöründe beklenen zam aralığı yüzde 5 ile 10’du. Ortalama yüzde 6 oranında zam alan sıfır otomobiller beklentiyi reele dönüştürürken; otomobil alacaklardan zamlı fiyatlar nedeniyle bir adım daha uzaklaştı. Yeni model zamlarının gelmesine sayılı günler kala, zamlardan etkilenmek istemeyen vatandaşlar, kampanyalı taşıt kredilerinin peşine düştü.

Bir katılım bankası olması nedeniyle, uygun faiz ve uzun vade gibi çeşitli avantajlar sunan Türkiye Finans Katılım Bankası, aynı zamanda yeni bir taşıt kredisi avantajıyla müşterilerinin karşısına çıktı. Geri ödemelere erteleme olanağı tanıyan bir kampanya düzenlemiş olan Türkiye Finans Katılım Bankası, kampanyasının şartlarına ilişkin bir açıklama gerçekleştirdi. Türkiye Finans Katılım Bankası’nın açıklamasında güncel kredi faizi ve vadesine ilişkin de bilgi yer aldı.

TAŞIT KREDİSİ ÖDEMELERİ ERTELENEBİLİYOR

Taşıt kredisi çekmek isteyen vatandaşlar için çok avantajlı bir taşıt kredisi paketi hazırlamış olan Türkiye Finans Katılım Bankası, yeni kredi kampanyasını duyurdu. Yeni kampanyası kapsamında taşıt kredisi geri ödemelerini üç aya kadar erteleyebilen Türkiye Finans Katılım Bankası, 31 Ocak’a kadar geçerli olan kampanyasını şu ifadeler ile paylaştı:

“Hayalinizdeki otomobilin sahibi olmak için beklemeyin. Sizin için en uygun 2. el ya da 0 km aracı seçin, Türkiye Finans’ın alternatif ödeme seçeneklerinden faydalanarak araç finansmanı kullanın. Üstelik Taşıt Finansmanı başvurunuzu 31 Ocak’a kadar yapın, ödemeye 3 ay sonra başlayın.”

ÜÇ AYRI TAŞIT KREDİSİ SEÇENEĞİ SUNULUYOR

Taşıt kredisi almak isteyenlere hem sıfır hem de ikinci el taşıt kredisi sunan Türkiye Finans Katılım Bankası, bu seçeneklere ek olarak taşıtın türüne göre de taşıt kredisi kullanımı sağlayabileceğini belirtti. Bu kapsamda özel olarak kredi paketleri oluşturmuş olan Türkiye Finans Katılım Bankası, bu paketleri şu şekilde isimlendirdi:

  • Motosiklet Finansmanı
  • Taksitli Ticari Taşıt Finansmanı
  • Ticari Hat/Ticari Plaka Finansmanı

TAŞIT KREDİSİNDE MAKSİMUM VADE 48 AY OLABİLİYOR

Sağladığı taşıt kredisinin vade süresine ilişkin de bilgi veren Türkiye Finans Katılım Bankası, gerçekleştirdiği bilgilendirmede maksimum vade süresini 48 ay olarak ilan etti. Bu vadenin 400.000 TL’ye kadar araçlar için geçerli olacağını ifade eden Türkiye Finans Katılım Bankası, bu meblağın üzerindeki araçlar için de vade sürelerini açıkladı.

Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre, 400.000 TL ile 800.000 TL arası araçlar için maksimum vade süresi 36 ay olabiliyorken; ​800.000 TL ile 1.200.000 TL arası araçlar için maksimum vade süresinin 24 ay; 1.200.000 TL ile 2.000.000 TL arasındaki araçlar için ise maksimum vade süresinin 12 ay olabileceği öğrenildi. 2.000.000 TL ve üzeri araçlar ise, Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından mevzuat gereği finanse edilemiyor.

ÜÇ AYRI ŞEKİLDE KREDİ KULLANIMI SAĞLANIYOR

Öte yandan Türkiye Finans Katılım Bankası’nın sağladığı avantajlardan biri de kredi kullanım seçeneklerinin fazlalığı oldu. Diğer bankalar sadece alınacak aracın rehini karşılığında taşıt kredisi sağlarken; Türkiye Finans Katılım Bankası, buna ek olarak iki seçenek daha sunacağını duyurdu.

Aracın rehini karşılığı taşıt kredisi sağlamasının yanı sıra dileyen müşterilerine gayrimenkul ipoteği karşılığında taşıt kredisi sunan Türkiye Finans Katılım Bankası, dileyen müşterilerine ise nakit bloke teminatı karşılığında taşıt kredisi verebileceğini açıkladı. Taşıt kredisi başvuruları ise, Türkiye Finans Katılım Bankası’nın dijital ve fiziki şubelerinden gerçekleştirilebiliyor.

Daha fazla okumak için Otomobil Alacakların Ayağına Kredisi Gelirmiş! O Bankada Şimdi Al, Nisanda Öde Dönemi Resmen Başladı! Üstelik Düşük Faizle ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Otomobil Alacakların Ayağına Kredisi Gelirmiş! O Bankada Şimdi Al, Nisanda Öde Dönemi Resmen Başladı! Üstelik Düşük Faizle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: