Loading...
tr usd
USD
-0.08%
Amerikan Doları
28,89 TRY
tr euro
EURO
-0.54%
Euro
31,18 TRY
tr eur-usd
EURO/USD
-0.45%
Euro Amerikan Doları
1,08 TRY
bist-100
BIST
-0.37%
Bist 100
8.057,42 TRY
usd gau
Petrol
-0.7%
Brent Petrol
77,48 USD
gau
GR. ALTIN
-0.51%
Gram Altın
1.874,97 TRY
tr btc
BTC
4.64%
Bitcoin
1.273.372,11 TRY

Sıfır Kilometre Araç Satın Alacak Olanlara Katılım Bankasından Can Suyu! Kamu Bankası Düşük Kar Payı İle 100 Bin TL’lik Destek Verecek!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Düşük kar payı politikası sayesinde uzunca bir süredir tüketicilerin bütçelerine destek veren bankaların başında gelen Vakıf Katılım Bankası, bu kez de araç sahibi olmanın hayalini kuran tüketicilere seslendi. Mart ayı için özel olarak bir taşıt finansmanı kampanyası düzenlemiş olduğunu belirten katılım bankası, detayları paylaştı.

Geliştirmiş olduğu taşıt finansmanı kampanyası kapsamında sıfır kilometre araç alımlarında nakit desteği vereceğini belirten Vakıf Katılım Bankası, kredi puanı yeterli olan her tüketicinin ilgili kampanyadan yararlanabileceğini ifade etti.

VAKIF KATILIM BANKASI TAŞIT FİNANSMANI MART 2023

Artan araç fiyatları sebebi ile yeni bir araç alma noktasında nakdi desteğe ihtiyaç duyan tüketiciler için taşıt finansmanı kampanyası düzenlemiş olduğunu belirten Vakıf Katılım Bankası, kampanya kapsamında vereceği nakit desteğinin satın alınacak olan aracın fiyatına bağlı olarak değişiklik göstereceğini bildirdi. Katılım bankası taşıt finansmanı kampanyasının başlangıç kar payı oranını yüzde 1,59, azami vade sayısını ise 48 ay olarak belirledi.

VAKIF KATILIM BANKASI TAŞIT FİNANSMANI ÖRNEK MALİYET TABLOLARI

Sıfır araç sahibi olmak isteyen ancak bütçesi mevcut satış fiyatlarına karşı yetersiz kalan tüketiciler için yeni bir taşıt finansmanı kampanyası geliştiren Vakıf Katılım Bankası, ilgili kampanyasından destek almak isteyenler için örnek maliyet tablolarını yayınladı.

Birinci hesaplama tablosu:

 • Finansman tutarı: 100 bin TL
 • Vade sayısı: 12 ay
 • Kar payı oranı: Yüzde 1,65
 • Aylık taksit tutarı: 9.448,70 TL

İkinci hesaplama tablosu:

 • Finansman tutarı: 300 bin TL
 • Vade sayısı: 12 ay
 • Kar payı oranı: Yüzde 1,65
 • Aylık taksit tutarı: 28.346,11 TL

VAKIF KATILIM BANKASI TAŞIT FİNANSMANI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Satın alınmak istenen aracın fiyatına bağlı olarak Vakıf Katılım Bankası’ndan finansman desteği almak isteyen tüketiciler için başvuru detayları belli oldu. Katılım bankası, tüketicilerin en yakın banka şubesi aracılığı ile şahsen başvuru oluşturabileceklerini belirtti. Bu kapsamda banka şubelerine birtakım evrakların teslim edilmesi gerektiğini ifade eden Vakıf Katılım Bankası, ilgili başvuru evraklarını şu şekilde sıraladı:

 • Gelir belgesi
 • Finansmana konu olan aracın proforma faturası
 • Gerekli görülmesi halinde en fazla iki ay öncesine ait sabit telefon, su, doğal gaz veya elektrik faturalarından birisinin fotokopisi (başvuru sahibi adına)
 • Gerekli görülmesi halinde kefiller için istenebilecek olan diğer evraklar

Daha fazla okumak için Sıfır Kilometre Araç Satın Alacak Olanlara Katılım Bankasından Can Suyu! Kamu Bankası Düşük Kar Payı İle 100 Bin TL’lik Destek Verecek! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Sıfır Kilometre Araç Satın Alacak Olanlara Katılım Bankasından Can Suyu! Kamu Bankası Düşük Kar Payı İle 100 Bin TL’lik Destek Verecek!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!