Türkiye 2024 Avrupa Halter Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye 2024 Avrupa Halter Şampiyonası'na ev sahipliği yapacakTürkiye’nin 2024 Büyükler Avrupa Halter Şampiyonası’na ev sahipliği yapacağını duyuruldu.

Türkiye Halter Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, Uluslararası Halter Federasyonu tarafından Türkiye’ye düzenlenmesine karar verilen 2024 Büyükler Avrupa Halter Şampiyonası, gelecek yıl 18-28 Şubat tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek.

Bu kapsamda, Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Talat Ünlü, Asbaşkan Yasin Arslan ve Genel Sekreter İsa Ayan’dan oluşan heyet, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan ile salon tahsisi konusunu görüştü.

“DAHA ÖNCE ÖNEMLİ ORGANİZASYONLARI BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİRDİK”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Başkan Ünlü, “Antalya merkezdeki spor salonunun ev sahipliğini yapacağı 2024 Büyükler Avrupa Halter Şampiyonası, 2024 Paris Olimpiyatları için son kota müsabakası niteliği taşımakta ve bizim için çok önemli. Ülkemizde daha önce de önemli organizasyonları başarı ile gerçekleştirdik. Bu organizasyon için çalışmalarımıza şimdiden başladık. Oluşturduğumuz çalışma grubuyla organizasyonu en iyi şekilde yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.” ifadelerini kullandı.

Türkiye 2024 Avrupa Halter Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: