Loading...
tr usd
USD
0.15%
Amerikan Doları
32,27 TRY
tr euro
EURO
0.15%
Euro
34,89 TRY
tr eur-usd
EURO/USD
-0.07%
Euro Amerikan Doları
1,08 TRY
bist-100
BIST
0%
Bist 100
10.479,16 TRY
usd gau
Petrol
-0.32%
Brent Petrol
83,16 USD
gau
GR. ALTIN
-0.44%
Gram Altın
2.410,88 TRY
tr btc
BTC
0.46%
Bitcoin
2.193.936,81 TRY

Türkiye, albikere.com’u tanıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

 

Afyonkarahisar’dan çıkan ve Türkiye’nin markası olma yolunda ilerleyen albikere.com, Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü tarafından video konferans yöntemiyle düzenlenen eğitimlerde, Türkiye’nin önde gelen e-ticaret şirketleri ile birlikte yer alıyor.

 

Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü tarafından kadın kooperatifleri ve İl Ticaret Müdürlerinin de katılımıyla video konferans aracılığıyla Türkiye genelinde e-ticaret eğitimi veriliyor.

Bu eğitim kapsamında Türkiye’nin önde gelen e-ticaret siteleri n11, Hepsiburada, Aliexpres, Trendyol ile birlikte, Afyonkarahisar’da doğan ve Türkiye’nin yeni markası olan albikere.com e-ticaret sitesi eğitimlerin tamamına katılıyor.

Bu güne kadar Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak, Bolu, Düzce, Çankırı, Kastamonu, Sinop, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Kilis, Adıyaman, Osmaniye il ve ilçelerinde bulunan kadın kooperatiflerine sunum yapıldı. Bu sunumlarda albikere.com e-ticaret sitesinin kuruluş amacının kadın kooperatiflerine destek olmak ve buradan elde edilecek gelirin de ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilere burs olarak verildiği özellikle anlatıldı.

Eğitimlerde kadın kooperatiflerine sunumları yapan  Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, albikere.com’un 2021 yılında Afyonkarahisar Valiliği ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası desteği ile kurulduğunu belirtiyor. Diker, albikere.com’un  diğer alışveriş sitelerinden en büyük farkının kâr amacı gütmeyen çift yönlü bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu vurguluyor ve henüz mağaza açmamış kooperatifleri mağaza açmaya davet ediyor.

.

 

Türkiye, albikere.com’u tanıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!