Vakıfbank Duyurdu: 75 İlde, 5 Farklı Branşa Personel Alımları Yapılacak! Son Başvuru Tarihi 3 Mart!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Eksik kadrolarını belirleyen kamu kurumları Resmi Gazete aracılığı ile tek tek ilana çıkmaya başladı. 2023 yılı personel kadrosunu eksiksiz bir şekilde oluşturmak ve bu kapsamda da hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmek isteyen kamu kurumları, ilanlarına ilişkin detayları kamuoyu ile paylaştı. Son istihdam çağrısı da Vakıfbank tarafından yapıldı. Eksik kadrolarını belirlediğini ifade eden kamu bankası, daha önceden duyurmuş olduğu başvuru tarihlerinin deprem felaketi sebebi ile değiştiğini bildirdi.

Normal şartlarda 19 Şubat tarihinde yapılması planlanan yazılı sınavı 11 ili etkileyen deprem felaketi sebebi ile ertelediğini ve bu kapsamda da yazılı sınav başvuru tarihini güncellediğini duyuran kamu bankası, güncel ilanına ilişkin detayları paylaştı.

VAKIFBANK PERSONEL ALIMI İLANI 2023

Daha önce duyurmuş olduğu personel alımı ilanını 11 ili etkileyen Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi sebebi ile yeniden düzenlemek durumunda kalan kamu bankası Vakıfbank, güncel detayları paylaştı. 19 Şubat olarak planlanmış olan yazılı sınav tarihini 19 Mart olarak güncellediğini belirten banka, 75 ilde 5 farklı branşta personel istihdamlarının yapılacağını belirtti. Banka, alımların yapılacak olduğu boş kadroları, şu şekilde sıraladı:

  • Müfettiş yardımcılığı
  • Kontrolör yardımcılığı
  • BT müfettiş yardımcılığı
  • Uzman yardımcılığı
  • Memurluk

VAKIFBANK PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

Alımların yapılacak olduğu 5 farklı kadro için farklı başvuru kriterleri belirleyen kamu bankası Vakıfbank, tablolar halinde düzenlemiş olduğu şartları resmi internet sitesi aracılığı ile paylaştı. Banka, her bölüm için ortak olan şartın ise en az lisans mezunu olmak olduğuna dikkat çekti. Ayrıca banka, Haziran 2023 tarihinde mezun olmak kaydı ile son sınıf öğrencilerinin de başvuru oluşturabileceklerini belirtti.

VAKIFBANK PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI

Yazılı sınav ile personel istihdamı gerçekleştirileceğini duyuran kamu bankası Vakıfbank, başvuru sürecinin 3 Mart tarihine kadar devam edeceğini belirtti. Aday başvurularının kurumun resmi internet sitesi aracılığı ile kabul edildiğini belirten Vakıfbank, şahsen, posta ya da mail yolu ile iletilen başvuruların kesinlikle değerlendirilmeyeceğini ifade etti.

Daha fazla okumak için Vakıfbank Duyurdu: 75 İlde, 5 Farklı Branşa Personel Alımları Yapılacak! Son Başvuru Tarihi 3 Mart! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Vakıfbank Duyurdu: 75 İlde, 5 Farklı Branşa Personel Alımları Yapılacak! Son Başvuru Tarihi 3 Mart!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: