Loading...
tr usd
USD
-0.09%
Amerikan Doları
28,89 TRY
tr euro
EURO
-0.49%
Euro
31,19 TRY
tr eur-usd
EURO/USD
-0.43%
Euro Amerikan Doları
1,08 TRY
bist-100
BIST
-0.37%
Bist 100
8.057,42 TRY
usd gau
Petrol
-0.56%
Brent Petrol
77,59 USD
gau
GR. ALTIN
-0.49%
Gram Altın
1.875,22 TRY
tr btc
BTC
3.93%
Bitcoin
1.264.731,33 TRY

Whatsapp Kendini Güncellemeye Devam Ediyor! Mac Kullanıcılarının Beklediği Whatsapp Güncellemesi Geldi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Dünya genelinde en çok tercih edilen anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, kullanıcılarının beklentilerini gidermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kullanıcıların fotoğraf kalitesi ile ilgili sorunlarını gidermek için çalışmalarını tamamlamaya yaklaştığını açıklayan WhatsApp, yeni yayınlanacak güncelleme ile fotoğrafların, uygulama içerisinde orijinal kalitesinde gönderilmesine imkan sunacağını duyurdu. WhatsApp kullanıcıları, fotoğrafların çok fazla sıkıştırılarak karşı tarafa iletilmesinden oldukça büyük rahatsızlık duyuyordu. Bu konuya ilişkin WhatsApp daha önce bir güncelleme yaparak, fotoğrafların daha az sıkıştırılarak gönderilmesini sağlamıştır. Ancak bu yenilik, WhatsApp kullanıcıları tarafından yeterli bulunmadı. Bu talepleri gören firma yetkilileri, yeni bir geliştirme üzerinde çalışarak, fotoğrafların orijinal kalitesinde gönderilmesini sağlıyor. Bu gelişmelere ek olarak yeni bir güncelleme haberi de MAC kullanıcıları için geldi.

MAC BETA SÜRÜMÜ AÇILDI

WhatsApp MAC uygulaması üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, MAC beta sürümü denemek isteyen kullanıcılar için açık hale getirildi. WaBetaInfo’nun açıklamalarına göre WhatsApp’ın yerel bir sürümünü bekleyen MAC kullanıcıları, bu sürümü sorunsuz bir şekilde indirebiliyor. Yeni uygulama, MAC donanımı için optimize edilerek hazırlandı. Bunun yanı sıra bu yeni sürümün, MAC Catalyst ile oluşturulduğu da duyuruldu. Bu sayede, mevcut web sürümünden daha hızlı ve verimli bir şekilde yeni sürüm kullanılabilir hale getirildi.

YENİ SÜRÜM WHATSAPP İNTERNET SİTESİNDEN İNDİRİLEBİLİR

WhatsApp’ın geliştirdiği ve kullanıma açtığı yeni sürüm, WhatsApp’ın resmi internet sitesi üzerinden indirilebilir. macOS uygulaması, birkaç aydır TestFlight’ta yer alıyor.TestFlight’ta yer alan sürüm, test kullanıcıları için yalnızca sınırlı bir alan sunuyor. Yeni güncelleme ile tam sürüm, WhatsApp internet sitesinde yer almaya başladı. Yeni sürümü denemek isteyen WhatsApp kullanıcıları, uygulamanın resmi internet sitesini kullanarak, yeni ara yüze de sahip olan sürümü kolaylıkla indirebiliyor.

WHATSAPP YENİ ARAYÜZÜ İLE KULLANICIYA SUNULDU

Yeni sürüm ile WhatsApp kişileri ve etkileşimleri bir bakışta görmek mümkün hale geldi. Bunun yanı sıra; sohbetler, aramalar, arşivlenmiş ve yıldızlı mesajlar arasında kolayca geçiş yapılabilmesi için üç panelli yeni bir arayüzde yeni sürüme dahil edildi.

Daha fazla okumak için Whatsapp Kendini Güncellemeye Devam Ediyor! Mac Kullanıcılarının Beklediği Whatsapp Güncellemesi Geldi! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Whatsapp Kendini Güncellemeye Devam Ediyor! Mac Kullanıcılarının Beklediği Whatsapp Güncellemesi Geldi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!