100.000 TL’ye Kadar Nakit Desteği İçin Acele Edin! Başvurular Tek Bir SMS İle Yapılacak, Para Anında Hesaba Geçecek!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Son zamanlarda bankaların sıklıkla gerçekleştirdiği nakit desteği kampanyaları kapsamında faizsiz taksitli nakit avanslar yer aldığı gibi ihtiyaç kredileri de yer almaya başladı. Bu kapsamda pek çok kampanya sunan bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası, 2023 yılının ilk ayında 100.000 TL’ye varan nakit desteği için yeni bir kampanya başlattı. Türkiye İş Bankası, kampanyasının şartlarına ve kampanya kapsamında yararlanabilecek olan indirimli faiz oranına ilişkin ise, bir açıklama gerçekleştirdi.

Müşterilerinin avantajlı bir şekilde hizmet alabilmesi için sık sık kampanyalar düzenleyen Türkiye İş Bankası, bu kampanyaları arasına bir yenisini daha ekledi. Bu kapsamda müşterilerinin nakit ihtiyacını gidermeyi amaçlayan Türkiye İş Bankası, ‘Anında Kredi’ özelliğini devreye soktu. Bu kredi paketine ek olarak pek çok nakit desteği sunan Türkiye İş Bankası, tüm desteklerine ilişkin de bilgi verdi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDA NAKİT ANINDA HAZIR

Yeni kampanyası kapsamında halihazırda banka müşterisi olanlar için ‘Anında Kredi’ özelliği sunan Türkiye İş Bankası, tek bir tık ile başvuru yapılabilecek olan bu kredisi sayesinde ihtiyaç kredisi onay süresini minimuma düşürdü. Haftanın 7 günü, günün ise 24 saati boyunca Anında Kredi paketine başvuruları kabul eden Türkiye İş Bankası, bu paketin üst limitine ilişkin de bilgi verdi.

İhtiyaç kredileri kapsamında olduğu için sadece ihtiyaçların giderilmesi için bu krediyi kullandırtan Türkiye İş Bankası, kredi kapsamında yapılacak olan başvurular için bir üst limit getirdi. Buna göre, Türkiye İş Bankası, Anında Kredi kapsamında 100.000 TL’ye kadar nakit desteği sağlıyor.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDA KREDİ SEÇENEĞİ ÇOK

Anında Kredi kapsamında ihtiyacının giderilmediğini hisseden müşterilerine çok sayıda seçenek sunmaya başlamış olan Türkiye İş Bankası, yeni yıl itibariyle ihtiyaç kredisi paketlerini de artırdı. Bu kapsamda standart ihtiyaç kredisinin yanı sıra arsa, arazi ya da yat kredisi gibi özel ihtiyaç kredileri de veren Türkiye İş Bankası, tüm ihtiyaç kredisi paketlerini şu şekilde oluşturdu:

  • Tüketici Destek Kredisi
  • Arsa Kredisi
  • 2/B Arazi Kredisi
  • Yat Kredisi
  • Çevreci Kredi
  • Türkiye İş Bankası,

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDA KREDİ BAŞVURUSU KOLAY

Türkiye İş Bankası’nın sunduğu en önemli avantajlardan biri de kredilere kolay başvuru yapılabilmesi oldu. Bu kapsamda mobil banka ve internet bankacılığı üzerinden başvuru kabul eden Türkiye İş Bankası, aynı zamanda SMS ve telefon bankacılığı üzerinden yapılacak başvurulara ilişkin de bilgi verdi.

Müşteri hizmetleri aracılığıyla da başvuruları kabul eden Türkiye İş Bankası, aynı amanda SMS ile de başvuru kabul edeceğini bildirdi. Türkiye İş Bankası, SMS ile başvurular için; aralarında birer boşluk bırakarak ‘NAKİT’, ‘T.C. kimlik numarası’, ‘kredi tutarı’, ‘doğum tarihi’ yazarak 4402 numarasına gönderilmesini istedi. Öte yandan Türkiye İş Bankası, ATM’leri ve şubeleri aracılığıyla da ihtiyaç kredisi veriyor.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDA FAİZ DÜŞÜK, VADE UZUN

Geri ödemeler noktasında esnek geri ödeme planları gibi çeşitli avantajlar sunan Türkiye İş Bankası, vadelerin kredi tutarına göre belirleneceğini duyurdu. Bu kapsamda 50 bin TL’ye kadar 36 ay vade sağlayan Türkiye İş Bankası, 50 bin TL’nin üzerindeki krediler için de bilgi verdi.

50 bin 1 TL ile 100 bin TL arasındaki krediler için 24 ay vade sunan Türkiye İş Bankası, 100 bin 1 TL ve üzerindeki krediler için ise 12 ay vade sunacağını duyurdu. Öte yandan Türkiye İş Bankası’nın ihtiyaç kredisi kullanımları sigortalı olması halinde yüzde 1,95 faizden başlıyor.

Daha fazla okumak için 100.000 TL’ye Kadar Nakit Desteği İçin Acele Edin! Başvurular Tek Bir SMS İle Yapılacak, Para Anında Hesaba Geçecek! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

100.000 TL’ye Kadar Nakit Desteği İçin Acele Edin! Başvurular Tek Bir SMS İle Yapılacak, Para Anında Hesaba Geçecek!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: