Borçları Yüzünden Uykuları Kaçanlara Müjde! O Banka, 300 TL Karşılığında 60 Bin TL’ye Kadar Olan Borçlarınızı Üstlenecek!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Senelerdir bankacılık sektöründe özel bir kurum olarak hizmet veren Yapı Kredi Bankası, son dönemlerde gerek yüksek enflasyon gerek kur farkı gerek ise de diğer faktörlerin etkisi ile ağırlaşan ekonomik şartlara karşı tüketicinin yanında yer almaya karar verdi. Bu kapsamda uzun bir süredir gerek kart kampanyaları gerek ise de finansman kampanyaları ile tüketicilerin bütçelerine destek vermeye çalışan banka, bu kez de borçları yüzünden uykuları kaçan tüketicilere seslendi.

Farklı bankalara borçları bulunan tüketicilerin bütçelerini rahatlatmak ve borçlarını bir nevi yapılandırmak üzere bir kredi ürünü düzenlediğini duyuran Yapı Kredi Bankası, yeni ürününe ilişkin detayları paylaştı.

YAPI KREDİ BANKASI BORÇ TRANSFER KREDİSİ 2023

Yapı Kredi Emekli Paketi Duyuruldu

Nakde olan ihtiyaçların giderek arttığı son dönemlerde farklı bankaların kredi ürünlerinden yararlanmış ancak yine nakit sıkışıklığı sebebi ile borçlarını ödeyememiş olan tüketicilere seslenen Yapı Kredi Bankası, yeni borç transferi kredisini duyurdu. Tüm bankalara olan borçların tek bir çatı altında toplanmasını sağlayan yeni ürününün başlangıç faizini yüzde 2,59 olarak belirleyen banka, ürün kapsamında kullanılabilecek olan azami vade sayısını ise 36 ay olarak açıkladı.

YAPI KREDİ BANKASI BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖRNEK MALİYET TABLOLARI

Birden fazla bankaya borcu olan tüketiciler için geliştirmiş olduğu borç transfer kredisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yapı Kredi Bankası, ilgili ürününe ilişkin örnek maliyet tablolarını yayınladı.

Birinci maliyet tablosu:

  • Kredi tutarı: 60 bin TL
  • Vade sayısı: 12 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 2,64
  • Kredi tahsis ücreti: 300 TL
  • Aylık taksit ücreti: 6.138,18 TL

İkinci maliyet tablosu:

  • Kredi tutarı: 125 bin TL
  • Vade sayısı: 24 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 2,59
  • Kredi tahsis ücreti: 625 TL
  • Aylık taksit ücreti: 12.736,46 TL

YAPI KREDİ BANKASI BORÇ TRANSFER KREDİSİ BAŞVURUSU

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenmiş olan borç transfer kredisi için daha detaylı bilgi almak isteyen tüketiciler, bankanın 444 0 444 numaralı Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’ne erişim sağlayabilirler. Doğrudan kredi ürününe başvuruda bulunmak isteyen tüketiciler ise bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı ekranı veya banka şubeleri aracılığı ile taleplerini iletebilirler.

Daha fazla okumak için Borçları Yüzünden Uykuları Kaçanlara Müjde! O Banka, 300 TL Karşılığında 60 Bin TL’ye Kadar Olan Borçlarınızı Üstlenecek! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Borçları Yüzünden Uykuları Kaçanlara Müjde! O Banka, 300 TL Karşılığında 60 Bin TL’ye Kadar Olan Borçlarınızı Üstlenecek!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

%d blogcu bunu beğendi: