Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel Alımı! Başvuru Şartları ve 2023 Tüm Detayları!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır? Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı gerçekleştirecek. Çok sayıda farklı pozisyonlar için yeni personeller alınacak. Resmi gazetede yayınlanan ilan personelleri de açıklandı başvurular nasıl ve nerede yapılacak kadro dağılımı ve ayrıntılar ile alakalı detayları sizler için hazırladık.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personel alımı yapacak! Başvuru şartları ve detaylar

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü yeni personeller alacak 2023 yılının ilk personelleri de böylelikle alınmış olacak. 28 kişilik daimi işçi statüsünde personel alımı ilanı da kısa süre içerisinde yayınlandı.

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Alımı

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışacak 3 Kaptan 5 mühendis 10 gemici 10 yağcı alımları gerçekleştirilecektir. Alımlar ile alakalı detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Hemen aşağıda personel alım başvurusunu görebilirsiniz.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel Alımı! Başvuru Şartları ve 2023 Tüm Detayları!
kıyı emniyeti genel müdürlüğü personel alımı! başvuru şartları ve 2023 tüm detayları!

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Alımı Başvurusu

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü’nün resmi gazetede yayınlanan iş ilanına göre 28 daimi işçi alımı için İŞKUR üzerinden ya da İŞKUR hizmet merkezlerine şahsen giderek başvuru yapılabilecek. Başvurular online ya da İŞKUR şubeleri üzerinden gerçekleştirilecektir.

Nihai listeden ulaşmasıyla birlikte İŞKUR tarafından sözlü ya da mülakat yeri saati ve tarihi de ayrıca duyurulacaktır. Adayların atamasına esas puanlar için sözlü sınav kamu personeline seçme sınavı puan ortalaması alınarak belirlenecektir.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel Alımı! Başvuru Şartları ve 2023 Tüm Detayları
kıyı emniyeti genel müdürlüğü personel alımı! başvuru şartları ve 2023 tüm detayları

Daha fazla okumak için Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel Alımı! Başvuru Şartları ve 2023 Tüm Detayları! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel Alımı! Başvuru Şartları ve 2023 Tüm Detayları!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: