Migros’ta Çaylar 34,90 TL’ye Kadar Düştü! İndirim Kısa Süre İçin Başladı! Kapış Kapış Gidiyor, Sakın Kaçırmayın!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Marketlerin her ay ya da haftalık olarak gerçekleştirdiği aktüel ürün kataloğu indirimlerinin yanı sıra yaygın olarak kullanılmaya başlanmış olan online satışlarında da anlık indirimler gerçekleştirilmeye başladı. Bu kapsamda online satışlarında pek çok ürünü kısa süreli olarak indirime sokan Migros marketleri, bu indirimleri kapsamına bu kez çayları aldı.

Her geçen gün artan fiyatları nedeniyle vatandaşların bütçesini zorlamaya başlamış olan çaylar, Migros marketlerinin online indirimleri kapsamına girdi. Bu kapsamda çayların fiyatını yüzde 35’e kadar indiren Migros marketleri, pek çok marka ve çay çeşidinde indirime gittiğini duyurdu. İndirim sonrası Migros marketleri, bazı çayların fiyatını 34,90 TL’ye kadar düşürdü. İşte Migros marketleri çay indirimleri…

MİGROS MARKETLERİNDE ÇAYLAR İNDİRİME GİRDİ

Online satışa özel olarak bir indirim gerçekleştirmiş olan Migros marketleri, indirime soktuğu çayların yeni fiyatlarına ilişkin açıklama yaptı. Bu kapsamda Karali Karadeniz Filiz Çayı 1000 G çeşitlerini indirime alan Migros marketleri bu üründe yüzde 8 fiyat indirimine gitti.

İndirimi kapsamında bulunan Karali Karadeniz Filiz Çayı 1000 G çeşitlerini normal şartlarda 92,50 TL’den satışa çıkaran Migros marketleri, bu ürünün fiyatını yüzde 8 oranında indirdi. Böylelikle ürünün indirimli fiyatı 84,90 TL oldu.

MİGROS ÇEŞİTLİ MARKALARI İNDİRİMİ KAPSAMINA ALDI

Sadece Karali markasında indirime gitmeyen Migros marketleri, çeşitli çay markalarını indirim kapsamına aldı. Bu kapsamda Efor Çamlıca Siyah Çay 1 Kg çeşitlerini yüzde 4 indirime sokan Migros marketleri, bu ürünün fiyatını 67,90 TL’den 64,90 TL’ye düşürdü. Migros indirimleri kapsamında Lipton markası da yer aldı.

Lipton marka çayları da indirime sokan Migros marketleri, Lipton Yellow Label Dökme Çay 500 G çeşitlerinde yüzde 35 indirim gerçekleştirdi. İndirim öncesi 53,50 TL olan bu ürünün fiyatı, indirim sonrası 34,90 TL oldu.

MİGROS’TA İNDİRİM ÇEŞİTLİ ÇAYLARA GELDİ

Sadece tek bir çeşit çayda indirim yapmayan Migros marketleri, çeşitli çayları da indirimi kapsamına aldı. Bu kapsamda Karali Hediyelik Siyah Çay 1000 G çeşitlerini yüzde 8 indirime sokan Migros marketlerinin Karali Tiryaki Çay 1000 G çeşitlerinde gerçekleştirdiği indirim yüzde 6; Karali Organik Siyah Çay 500 G çeşitlerinde gerçekleştirdiği indirim ise yüzde 20 oldu. İndirim sonrası bu çayların fiyatları ise şu şekilde belirlendi:

  • Karali Hediyelik Siyah Çay 1000 G: 89,90 TL
  • Karali Tiryaki Çay 1000 G: 79,90 TL
  • Karali Organik Siyah Çay 500 G: 59,90 TL

PREMİUM ÇAYLAR DA İNDİRİME GİRDİ

Migros marketlerinin online alışverişe özel olarak kısa süreli olarak sunduğu çay indirimleri kapsamına yüzde 8 indirim ile Karali Premium Filiz Çay 1 Kg çeşitleri de girdi. Migros bu ürünün fiyatını 102,95 TL’den 94,90 TL’ye düşürdü.

Öte yandan Migros marketlerinin son indirimi Karali Premium Demlik Poşet Siyah Çay 25’li 300G çeşitlerinde oldu. Bu ürünü yüzde 39 indirime sokan Migros marketleri, indirim sonrası ürünün fiyatını 34,90 TL’ye düşürdü.

Daha fazla okumak için Migros’ta Çaylar 34,90 TL’ye Kadar Düştü! İndirim Kısa Süre İçin Başladı! Kapış Kapış Gidiyor, Sakın Kaçırmayın! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Migros’ta Çaylar 34,90 TL’ye Kadar Düştü! İndirim Kısa Süre İçin Başladı! Kapış Kapış Gidiyor, Sakın Kaçırmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: