Loading...
tr usd
USD
0.08%
Amerikan Doları
27,14 TRY
tr euro
EURO
0.11%
Euro
28,93 TRY
tr eur-usd
EURO/USD
-0.13%
Euro Amerikan Doları
1,06 TRY
bist-100
BIST
0.48%
Bist 100
8.039,18 TRY
usd gau
Petrol
0.57%
Brent Petrol
93,83 USD
gau
GR. ALTIN
0.38%
Gram Altın
1.680,90 TRY
tr btc
BTC
-0.02%
Bitcoin
728.287,07 TRY

Milli Saraylar İdaresi 231 Personel Alımı Başvuru Sonuçları AÇIKLANDI! 2023 Tüm Detaylar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazı ilk olarak Başvur.co sayfasında yayınlanmıştır.

Milli Saraylar İdaresi 231 personel alımı başvuru sonuçları açıklandı. Yakın geçmişte 3 Ocak 2023 ila 15 Ocak 2023 tarihleri arasında Milli Saraylar İdaresi tarafından bir personel alımı için başvuru süresi verilmişti. Bu başvuruların açıklanma süresi belirtilmediğinden başvuru yapan vatandaşlar her gün başvuru sonuçlarını öğrenmeye çalışıyordu. Bugün ise Milli Saraylar İdaresi’nin yaptığı 231 kişilik personel alımı için yapılan başvuruların sonuçları açıklandı.

Milli Saraylar İdaresi 231 Personel Alımı Başvuru Sonuçları

Milli Saraylar İdaresi ise şu şekilde bir yazılı açıklamada bulundu. Devlet mevzuatında bulunan 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun B fıkrası kapsamında 231 kişilik sözleşmeli personel başvurularının değerlendirme ve çözümlenme işlemleri tamamlandı. Sonuçların bildirimi ise adayların mail adreslerine e-posta şeklinde iletildi. Başvuru sonuçlarına itiraz etmek için ise 5 iş gününün olduğunu adaylara duyurdu.

Milli Saraylar İdaresi 231 Personel Alımı Başvuru Sonuçları AÇIKLANDI! Tüm Detaylar
milli saraylar i̇daresi 231 personel alımı başvuru sonuçları açiklandi! tüm detaylar

Hangi Kadrolara Alım Yapıldı?

Koruma ve güvenlik görevlisi olarak 89 personel işe alındı. Büro personeli olarak 4 kişi alınırken müze görevlisi olarak da 4 kişi alındı. 4 kişi tekniker olarak mesleğini devam ettirecekken 11 kişi ise teknisyen olarak yanlarında işlerine başlayacak. 42 kişilik restoratör alımı yapılırken 1 kişi ise çözümleyici olarak görev yapacak. 69 kişi ise destek personeli olarak işe alındı. Ayrıca diğer teknik hizmetlerde görev yapmak üzere de 7 kişi işe alındı.

Sonuçlara Nasıl ve Nereden Bakılacak?

Başvuru yapan adayların en çok merak ettiği şeylerden biri de ayrıca başvuru sonuçlarını nasıl ve nereden öğrenecekleri konusu. Sonuçlar ise işe alım kariyer kapısından öğrenilecek. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin resmi internet sitesine giderek yapmış olduğunuz başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz. Siteye giriş yaptığınızda ekranın ortasında sol tarafta bulunan kurum seçiniz butonuna tıklayarak oraya Milli Saraylar İdaresi yazıp bu aratmayı yaptığınız zaman başvuru sonucunuzu öğrenebileceksiniz. Ancak girmeden önce e-devlet portalı ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Resmi siteye ulaşamıyorsanız ve nasıl gireceğinizi bilmiyorsanız eğer buraya tıklayarak başvuru sonucunuzu öğrenmek üzere Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin resmi internet sitesine gidebilirsiniz. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi yazısına tıklayarak da siteye ulaşabilirsiniz.

Milli Saraylar İdaresi 231 Personel Alımı Başvuru Sonuçları AÇIKLANDI! Tüm Detaylar!
milli saraylar i̇daresi 231 personel alımı başvuru sonuçları açiklandi! tüm detaylar!

Daha fazla okumak için Milli Saraylar İdaresi 231 Personel Alımı Başvuru Sonuçları AÇIKLANDI! 2023 Tüm Detaylar! ziyaret edebilirsiniz.

medyazar.com

Milli Saraylar İdaresi 231 Personel Alımı Başvuru Sonuçları AÇIKLANDI! 2023 Tüm Detaylar!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Giriş Yap

Medyazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!